+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Palo Alto Networks. Підсумки року: компанія залишається збитковою, незважаючи на зростаючий продаж

Palo Alto Networks. Підсумки року: компанія залишається збитковою, незважаючи на зростаючий продаж

Palo Alto Networks – розробник унікальної платформи безпеки, що складається з трьох елементів: фаєрволу, просунутого захисту кінцевих точок та хмари виявлення кіберзагроз. Остання складова надає антивірусне програмне забезпечення SaaS. Замовниками компанії Palo Alto є великі організації, які працюють у сферах виробництва, охорони здоров'я, освіти та фінансових послуг.

У 2019 фінансовому році, який завершився 31 липня 2019 року, виручка Palo Alto Networks досягла $2,9 млрд проти $2,27 млрд роком раніше. Продажі продуктів у компанії вперше перевищили $1 млрд і склали $1,1 млрд, тоді як у 2018-му показник вимірювався $879,8 млн.

Реалізація підписок та послуг підтримки принесла виробнику ІБ-рішень $1,8 млрд річного виторгу, що більше значення річної давності, що дорівнює $1,39 млрд.

Оборот Palo Alto Networks зростає рік у рік, але компанія залишається збитковою. У 2019 фінансовому році чисті збитки вендора дорівнювали $81,9 млн, хоча й знизилися щодо грошових втрат роком раніше ($122,2 млн).

Після публікації фінансової звітності акції Palo Alto Networks подешевшали на 6,7% на електронних торгах після закриття біржі, хоча прибутки компанії перевищили очікування ринку. З початку 2019 року котирування вендора піднялися на 6,5% на момент виходу звіту.

Компанія зазначила, що до вересня 2019 року з початку 2018-го вона здійснила сім придбань, за результатами яких у продуктовому підрозділі Palo Alto Networks стали працювати понад десяток засновників куплених компаній.

Цього року ми придбали та випустили важливі нові технології та створили міцну основу для власного просування над ринком. Приємно бачити, що вся важка робота команди привела до сильних ринкових результатів, - заявив голова ради директорів та генеральний директор Palo Alto Networks, коментуючи фінансові підсумки.

На конференції, присвяченій публікації річних підсумків, керівництво Palo Alto Networks окреслило стратегію, якої компанія дотримуватиметься. Вона пов'язана з подальшими придбаннями на ринку, створенням інтегрованих SaaS-рішень та технологій для захисту інтернету речей та забезпечення хмарної безпеки

Інші новини