+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

PaintShop Pro 2020 та PaintShop Pro 2020 Ultimate - Corel представила комплексні рішення для фоторедагування та графічного дизайну

PaintShop Pro 2020 та PaintShop Pro 2020 Ultimate - Corel представила комплексні рішення для фоторедагування та графічного дизайну

Corel представила PaintShop Pro 2020 і PaintShop Pro 2020 Ultimate — потужні комплексні рішення для фоторедагування та графічного дизайну. Ці продукти розроблені спеціально для фотографів та творців контенту, зайнятих виробництвом складних композитних зображень, унікальних фотографій та ефектних дизайн-проектів.

Новий інструмент SmartClone максимально спрощує та прискорює завдання безшовної інтеграції елементів зображення, а новий Пензель деталізації автоматизує складний процес виділення та ізолювання дрібних деталей, що дає можливість швидко та без зусиль створювати високореалістичні зображення. Новий сенсорний робочий простір Фотографія пропонує лаконічний інтерфейс, спрямований на економію часу та подальше спрощення завдань редагування. У PaintShop Pro® 2020 також представлені вдосконалення в області швидкодії всіх програм пакету. Популярні інструменти, такі як плагін Pic-to-Painting™ та засоби редагування тексту, тепер відрізняються швидкістю відгуку та легкістю у використанні.

«З версією PaintShop Pro 2020 були випущені нові інструменти, які дають можливість нашим користувачам з упевненістю експериментувати та реалізовувати проекти, що виходять за кордони всього, що вони створювали раніше, — каже старший менеджер із продуктів Corel Photo. — Робота з композитними зображеннями завжди вимагала часу та зусиль, проте тепер нові інструменти SmartClone та Пензель деталізації беруть на себе виконання таких завдань, як змішування кольорів, трасування контурів та виділення елементів на фотографії. Наше інтелектуальне програмне забезпечення дозволяє втілювати в життя творчі ідеї та створювати реалістичні зображення буквально за лічені хвилини».

Новий PaintShop Pro 2020 пропонує повний набір інструментів для редагування фотографій та розробки графічного дизайну. Пакет повністю відповідає потребам фотографів та творців контенту та відрізняється неперевершеним співвідношенням ціни та якості.

 ●        НОВЕ! SmartClone

З інструментом SmartClone ви зможете досягти приголомшливих результатів! За допомогою контентно-чутливої ​​технології цей інструмент дозволяє легко інтегрувати окремі елементи (включаючи особи і складні об'єкти) з декількох фотографій в єдине зображення.

 ●         НОВЕ! Інструмент Пензель деталізації

Пензель деталізації допоможе вам у створенні дивовижних композитних зображень. Цей інструмент забезпечує найвищий рівень точності при виділенні об'єктів, навіть таких, як окремі волоски чи травинки.

 ●        НОВЕ! Робочий простір Фотографія

Максимально спрощений робочий простір Фотографія містить набір необхідних інструментів редагування та дозволяє сфокусуватися на швидкій корекції фотознімків. Лаконічний інтерфейс спеціально адаптований для роботи із зображеннями Ultra HD та 4K на сенсорних пристроях.

 ●        НОВЕ! Підвищена продуктивність

У PaintShop Pro 2020 представлені вражаючі вдосконалення в галузі ефективності та швидкодії програм пакету. Більше того, популярні інструменти, такі як плагін Pic-to-Painting™ та засоби редагування тексту, також відрізняються швидкістю відгуку.

●        Покращено! Оптимізований робочий процес

Численні покращення в області продуктивності ПЗ та роботи функцій спрямовані на максимальне підвищення ефективності робочого процесу. Спрощені стилі шару тепер підтримують функцію копіювання та вставки стилів із шару в шар. Також було суттєво підвищено рівень точності роботи ефекту Глибина різкості.

У PaintShop Pro 2020 забезпечена підтримка нових форматів RAW різних фотокамер, а також підтримка новітніх стілусів та графічних планшетів, що забезпечує більш виразні результати. Крім того, продукт містить колекцію пензлів, палітри кольорів, градієнтів, візерунків, тюбиків та багато іншого.

PaintShop Pro 2020 Ultimate підніме ваш творчий потенціал на новий рівень!

PaintShop Pro 2020 Ultimate відкриває нові творчі горизонти. Пакет містить не тільки PaintShop Pro 2020, але й бонусну колекцію програмного забезпечення преміум-класу, до складу якої входять GRFX Studio Corel Edition, Parallels Toolbox, PhotoMirage Express, Painter Essentials 6, AfterShot 3, а також добірка кистей, текстур та понад 100 нових фонових зображень.

Інші новини