+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

PaintShop Pro X8 та PaintShop Pro X8 Ultimate - Corel випустив нові російськомовні версії додатків для професійного ретушування фотографій та графічного дизайну.

Програма дозволяє керувати фотоколекцією на комп'ютері, швидко ретушувати фотографії, а також здійснювати професійне редагування растрових та векторних зображень. PaintShop Pro ідеально підійде фотографам, дизайнерам, малим та великим підприємствам. За ціною менше 80 доларів США PaintShop Pro X8 забезпечує серйозну економію коштів у порівнянні з аналогічними рішеннями інших виробників програмного забезпечення. Суттєво оновлений та оптимізований інструментарій PaintShop Pro X8 дозволить зробити краще буквально будь-який знімок. Зображення можна готувати до публікації в інтернеті, друку, ділового або домашнього використання. PaintShop Pro допоможе швидко відретушувати або покращити фотографію, створити ефектний фотоальбом, постер, графічне зображення та багато іншого. PaintShop Pro відмінно підійде і для домашнього застосування, і для професійного використання.

PaintShop Pro X8 пропонує дизайнерам та фотографам конкурентоспроможний функціонал.
 • Обтікання текстом: дизайнери та фотографи тепер можуть вільно додавати текст усередині форми або області виділення, що недоступне у Photoshop.
 • Чарівне переміщення: інтелектуальний інструмент дозволяє автоматично змінювати фон при пересуванні людей або об'єктів на фотографії.
 • Пакетний режим: покроковий процес дозволить прискорити повсякденні операції над фотографіями, такі як зміна розмірів або нанесення водяних знаків. Обробляйте тисячі знімків за лічені секунди.
 • Коректування об'єктива: дозволяє прибирати зі знімків спотворення, що вносяться оптикою — викривлення, віньєтування та ін.
 • Camera RAW Lab: утиліта для роботи з фотографіями у форматі RAW отримала оновлений інтерфейс з вікнами "до"/"після" та великим вікном попереднього перегляду. Дозволяє швидко завантажити безліч знімків RAW, застосовуючи корекцію об'єктива.
 • Засоби виділення: дозволяють швидше та точніше виділяти об'єкти
 • Інтелектуальне налаштування чутливості:
 • b> чутливість пензля виділення, що настроюється, дозволить більш точно виділяти області, близькі за кольором, тоном або відтінком.
 • Стилі виділення: визначте розміри області виділення, вказавши висоту і ширину або фіксоване співвідношення сторін , можна встановити індивідуальні параметри або вибрати з вбудованої бази даних.
 • Продуктивність: збільшена продуктивність програми дозволить сконцентруватися виключно на творчості. Прискорено процедури малювання, ретушування, роботи з кистями (на 40-120%), збільшено граничний розмір пензля (до 3 000 пікселів), прискорено роботу інструменту Smart Edge, що дозволяє не виходити за межі областей виділення (на 50%), скорочено час збереження файлів (на 50% для графічних файлів .pspimage).
 • Підтримка моніторів 4К: перероблений дизайн робочої області з повністю новими іконками забезпечує привабливий вигляд як програми, так і фотографій користувача.
 • Робота зі шарами: керувати та шукати шари тепер стало ще зручніше >
 • Швидкий пошук: пошук на ім'я дозволяє знайти потрібний шар буквально за секунду.
 • Керування шарами: окремі шари можна об'єднувати в групи, які можна розширювати або розформовувати.
 • Нові функції покращують продуктивність: PaintShop Pro включає безліч нових функцій, доданих за рекомендаціями користувачів, у тому числі кнопку "до"/"після" в робочому оточенні "Редагувати", оптимізоване збереження та діалог "Зберегти як", нові зразки на Палітрі матеріалів, попередній перегляд обрізки тіста та форми, попередній перегляд градієнтів та багато іншого!
 • AfterShot™ 2: отримайте аналог пакету для роботи з фото Adobe CC, але без постійних платежів. Дозволяє швидко перетворювати та коригувати зображення RAW. Скористайтеся перевагами редагування без деградації оригіналу, незалежно від того, чи обробляєте один знімок або сотню. контроль над редагуванням фотографій.
 • Perfectly Clear 2 SE: відновлює деталі знімків, "втрачені" матрицею фотоапарата. Десять інструментів корекції, розроблені та запатентовані фірмою Athentech, допоможуть заощадити робочий час та отримати чудові фотографії.
Безкоштовну 30-денну повнофункціональну версію Corel PaintShop Pro X8 можна завантажити з офіційного сайту.

Інші новини