+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Скасування переходу на зимовий час. Що потрібно зробити користувачам продуктів Microsoft?

Що потрібно зробити замовникам корпорації Microsoft?

Домашнім користувачам та роздрібним споживачам. Найважливіше — переконатися, що Ви використовуєте Windows Update ( Windows Update). Увімкнення режиму автоматичного оновлення операційної системи за допомогою Windows Update забезпечить безпроблемний перехід на новий порядок обчислення часу. Ці оновлення будуть доступні для Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3) та пізніших випусків операційних систем. У деяких випадках потрібне оновлення програм, які використовують календарі та дати. Інструкції та відомості про оновлення продуктів корпорації Майкрософт можна знайти на сторінці «Як виконати оновлення комп'ютера». Інші програми, що використовуються, також можуть вимагати змін або коригування даних. В деяких випадках автоматичне внесення всіх необхідних змін неможливе, і Вам потрібно буде приймати окремі рішення щодо конкретних випадків. Інформацію щодо оновлення програмних продуктів інших постачальників можна отримати на веб-сайтах.

Бізнес-користувачам та підприємствам. Важливо, щоб усі замовники встановили всі доступні оновлення для продуктів, які стосуються зміни правил обчислення часу. Інструкції, наведені на сторінці "Як виконати оновлення комп'ютера", допоможуть користувачам правильно організувати процес встановлення оновлень з урахуванням особливостей їх організацій та ІТ-середовища. Корпорація Майкрософт розробляє та тестує оновлення та виправлення для різних груп своїх продуктів. Ми готові співпрацювати із замовниками, партнерами та іншими організаціями в галузі, щоб вирішувати проблеми, що виникають у них. Виправлення та оновлення для Windows, пов'язані зі змінами в обчисленні часу, будуть розповсюджуватися через канали технічної підтримки, а також безпосередньо за допомогою Центру оновлення Windows та Центру завантаження Microsoft. Оновлення програмних продуктів, для яких не закінчилася основна або розширена фаза підтримки, будуть надходити безкоштовно. У разі потреби оновлення інших підтримуваних продуктів, які можуть бути порушені зміною, будуть випущені одночасно з оновленням для Windows або трохи пізніше.

Що таке літній та зимовий час?

Літній та зимовий час, званий також іноді «сезонний час» або «зберігає світловий день час» (DST – Daylight Saving Time), це режим обчислення часу, при якому здійснюється переведення годинників на одну годину вперед навесні і на одну годину тому восени. Весняні та осінні переходи відрізняються у Північній та Південній півкулях. Початок переходу на літній час у Північній півкулі зазвичай припадає на березень чи квітень (залежно від країни та континенту), а перехід на зимовий час здійснюється у жовтні чи листопаді. У Південній півкулі все навпаки — літній час починається у жовтні, а зимовий час починається у березні чи квітні. Не всі країни переходять на літній та зимовий час.

Що це означає для мене?
 

Важливо, щоб налаштування часового поясу для системного годинника комп'ютера та програм, що використовують календарну інформацію, були вчасно оновлені. Для домашніх комп'ютерів найважливіша з усіх дій — переконатися, що в системі використовується Центр оновлення Windows. Увімкнення автоматичного оновлення системи за допомогою Windows Update забезпечить безпроблемний перехід на нові параметри часового поясу та нові правила переходу на літній та зимовий час. Інструкції з оновлення параметрів комп'ютера та інстальованих продуктів корпорації Майкрософт можна знайти на сторінці «Як виконати оновлення комп'ютера». Якщо Ви використовуєте програмні програми інших постачальників, будь ласка, дотримуйтесь їх вказівок.

Доступні оновлення для продуктів Microsoft

Серверні та клієнтські ОС Windows

Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, Windows Vista SP2, Windows Server 2003 SP2, Windows XP SP3

 • Останні оновлення правил переходу на літній та зимовий час для всіх підтримуваних версій Windows можна знайти у статті бази знань 914387 «Налаштування переходу на літній час для операційних систем Microsoft Windows».

 

Exchange Server

Exchange Server 2003 SP2

 • Переконайтеся, що у Вас встановлений останній пакет оновлень для Exchange Server 2003, а потім встановіть накопичувальне оновлення (cumulative update) або виправлення (Hotfix) Windows. Дотримуйтесь інструкцій про оновлення Exchange Server 2003, коли ви змінюєте правила обчислення часу, наведені на цьому сайті.

 

Exchange Server 2003 Lotus Notes Connector

 • Для вказівок KB 978385 (EN) встановіть накопичувальне оновлення DST за грудень 2009 р. для Exchange Server 2003 Connector for Lotus Notes, Exchange Server 2003 Calendar Connector for Lotus Notes та Exchange Server 2003 Migration Wizard for Lotus Notes.

 

Exchange 2000 Conferencing Server

 • Слідуйте вказівкам статті KB 932658 (EN) «Відомості про зміни правил переходу на літній час у 2007 р. для Exchange 2000 Conferencing Server».
 • Якщо ви працюєте з менеджером технічної підтримки (TAM – Technical Account manager), зверніться до нього для створення запиту на виправлення Exchange SE та отримання оновлення.

 

Outlook

Outlook 2007 Service Pack 2

 • Зверніться до статті KB 931667 (EN) «Обробка зміни часових поясів за допомогою Time Zone Data Update для Microsoft Office Outlook».

 

Outlook 2003 Service Pack 3

 • Зверніться до статті KB 931667 (EN) «Обробка зміни часових поясів за допомогою Time Zone Data Update для Microsoft Office Outlook».

 

Служби Windows SharePoint

Windows SharePoint Foundation 2010

 • KB 2553050 «Опис накопичувального пакета оновлень для SharePoint Foundation 2010 (серверного пакету SharePoint Foundation): 30.08.2011»

 

Windows SharePoint Services 3.0 SP2

Дотримуйтесь вказівок у статтях бази знань:

 • KB 888253 «Оновлення періоду переходу на літній час для визначення часового поясу в службах Windows SharePoint вручну шляхом зміни файлу Timezone.xml».
 • KB 2553019 «Опис пакета виправлень Windows SharePoint Foundation 3.0 (Sts-x-none.msp): 30.08.2011».

 

Commerce Server

Commerce Server 2007 та Commerce Server 2009

 • Зверніться до статті KB 932395 (EN) «Оновлення Commerce Server 2007 та Commerce Server 2009 для зміни правил переходу на літній час».

 

Служби SQL Server Notification Services

SQL Server 2005 Notification Services

 • Зверніться до статті KB 974412 «Оновлення часових поясів та правил переходу на літній час для служб SQL Server 2005 Notification Services та SQL Server 2000 Notification Services».
   

Служби SQL Server 2000 Notification Services

 • Зверніться до статті KB 974412 «Оновлення часових поясів та правил переходу на літній час для служб SQL Server 2005 Notification Services та SQL Server 2000 Notification Services».

 

Groove

Важливі відомості для користувачів робочих областей (workplaces) Groove. Після цієї зміни користувачі повинні узгодити між собою, перевірити та налаштувати час початку та завершення зборів Groove Meetings та зустрічей Groove Calendar. Крім того, користувачі повинні пам'ятати про те, що тимчасові мітки можуть відображатися некоректно в інших засобах Groove, таких як обговорення, форми та обмін повідомленнями. Додаткові відомості про усунення цих проблем див. у статтях бази знань, наведених нижче для відповідної версії Groove.

Office Groove 2007

 • Слідуйте вказівкам статті KB 932607 «Виправлення помилок, спричинених зміною правил переходу на літній час у 2007 р., які впливають на засіб Calendar у Groove 2007 та більш ранніх версіях Groove».

 

Microsoft Dynamics CRM

Dynamics CRM 2011

 • Зверніться до статті KB 2555051 (EN) «Оновлення та виправлення Microsoft Dynamics CRM 2011».

 

Dynamics CRM 4.0

 • Зверніться до статті KB 949256 «Оновлення та виправлення Microsoft Dynamics CRM 4.0».

 

Dynamics CRM 3.0

 • Зверніться до статті KB 908951 (EN) «Оновлення та виправлення Microsoft Dynamics CRM 3.0».

 

Windows Mobile та Windows Phone

Windows Mobile 6.x

 • Відомості про оновлення Windows Mobile 6.x наведено у статті KB 2526756 (EN)

 

Windows Phone 7

 • Всі оновлення Windows Phone 7 публікуються Microsoft, повідомлення про їх доступність надсилаються на ваш телефон. Встановлення цих оновлень забезпечить відповідність телефону всім поточним правилам обчислення часу.

 

Windows CE

Пристрої на базі Windows CE

Всі оновлення Windows CE доступні на сайті завантажень Windows Embedded

 • Windows CE 6.0 (EN)
 • Windows CE 5.0 (EN)

 

Entourage та Outlook для Mac

Entourage та Outlook для Mac 2011

Щоб отримати останні оновлення, пов'язані зі зміною часових поясів та правил переходу на літній час, можна виконати такі дії:

 • Виберіть Перевірити наявність оновлень (Check for updates) у меню Довідка (Help), після чого буде виконано автоматичний пошук доступних оновлень.
 • Або відвідайте сторінку завантажень на веб-сайті Office для Mac, щоб знайти останні оновлення.

 

Служби Windows для Unix (SFU) та підсистема для програм на основі UNIX (SUA)

Служби Windows для Unix (SFU) 3.5, служби Windows для Unix (SFU) 3.0, SUA у Windows Server 2003 R2 та SUA у Windows Vista

 • Див. KB 977615 Доступно виправлення (hotfix) для служб Windows для UNIX та підсистеми для UNIX-додатків для застосування накопичувального оновлення, що відображає зміни в обчисленні часу за грудень 2009 р. (оновлюватиметься).

Інші новини