+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Вимкнення функції локального пошуку на ПК за допомогою пошукового двигуна Bing дозволяє вирішити проблему додаткового навантаження на процесор

Відключення функції локального пошуку на ПК за допомогою пошукового движка Bing дозволяє вирішити проблему додаткового навантаження на процесор

Чергове накопичувальне оновлення Windows 10 створює частину користувачів додаткове навантаження на центральний процесор (ЦП). Таким чином, загальна продуктивність системи помітно знижується. Про це повідомила Softpedia із посиланням на скарги користувачів форуму Reddit.

Після встановлення патча KB4512941 для Windows 10 версії 1903, випущеного Microsoft 31 серпня 2019 р., процес SearchUI.exe може почати використовувати до 40% ресурсів ЦП навіть за відсутності дій з боку користувача, при цьому функція пошуку за допомогою меню «Пуск » перестає працювати коректно.

Як зазначає ресурс, перезавантаження комп'ютера не допомагає – процес, який, мабуть, пов'язаний із голосовим помічником Microsoft Cortana («Кортан»), навіть після повторного запуску операційної системи через деякий час знову захоплює контроль над ЦП.

Microsoft поки що офіційно не підтвердила наявність цієї проблеми.

Поки Microsoft розбирається з черговим багом, користувач Reddit запропонував власну методику боротьби з ним. За словами користувача, відключення функції локального пошуку на ПК через пошуковий движок Bing дозволяє вирішити проблему додаткового навантаження на процесор.

Вимкнути цю можливість пропонується за допомогою видалення ключа BingSearchEnabled з секції Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Search системного реєстру Windows та виконання перезавантаження системи.

Користувачам, які не бажають, втручатися в роботу системного реєстру, рекомендується просто видалити «проблемне» кумулятивне оновлення.

Інші новини