+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle розширила можливості штучного інтелекту (ІІ) у Oracle Enterprise Resource Planning (ERP) Cloud та Oracle Enterprise Performance Management (EPM) Cloud

Oracle розширила можливості штучного інтелекту (ІІ) у Oracle Enterprise Resource Planning (ERP) Cloud та Oracle Enterprise Performance Management (EPM) Cloud

Oracle розширила можливості штучного інтелекту (ІІ) у рішеннях для управління підприємством Oracle Enterprise Resource Planning (ERP) Cloud та Oracle Enterprise Performance Management (EPM) Cloud. Передові інновації на основі технологій машинного навчання включають цифрових помічників з формування звітів про витрати та управління проектами, інтелектуальні функції фінансового контролю та управління ланцюгами постачання в рамках проектів.

«Oracle продовжує реалізовувати обіцяні інновації, очікувані нашими клієнтами, - заявив старший віце-президент Oracle з розробки бізнес-додатків. - Наша стратегія широкого застосування штучного інтелекту шляхом постійного оновлення продуктів гарантує швидке впровадження та відчутні бізнес-результати. Це дозволяє фінансовим та операційним департаментам залишатися на піку технологічного розвитку та зберігати конкурентну перевагу».

Більше 6000 організацій з 23 галузей у 112 країнах обрали Oracle ERP Cloud як комплексну, інноваційну та безпечну платформу для підтримки бізнесу. Завдяки Oracle ERP Cloud компанія будь-якого розміру може швидко та просто скористатися перевагами інновацій у галузі штучного інтелекту, цифрових помічників, обробки природного мовлення, блокчейну та інтернету речей, щоб підвищити продуктивність, скоротити витрати та забезпечити високий рівень контролю.

Інновації на основі технологій машинного навчання дають можливість фінансовим та операційним відділам приділяти більше часу реалізації стратегічних ініціатив та розвивати бізнес за рахунок підвищення ефективності, точності та відповідності нормативним вимогам.

Цифровий помічник з авансової звітності. Автоматично створює, класифікує та зіставляє статті витрат, що спрощує обробку звітів щодо витрат. Користувачі можуть взаємодіяти з помічником або за допомогою ефективного голосового інтерфейсу, або просто надсилаючи фотографії чеків електронною поштою, СМС, через корпоративні месенджери Slack або Microsoft Teams. Цифровий помічник використовує технологію машинного навчання для покращення автоматичної класифікації статей витрат, відстеження порушення політик та скорочення ризиків аудиту.

Цифровий помічник з управління проектами. Забезпечує миттєве оновлення статусу проекту та дозволяє користувачам оновлювати час та хід виконання завдань за допомогою розумного помічника. Цифровий помічник навчається на попередніх записах, даних планування проекту та загальному контексті, щоб адаптувати взаємодію з користувачами та грамотно отримувати важливу інформацію про проект.

Розширений фінансовий контроль. Забезпечує безперервний аналіз транзакцій, налаштувань та конфігурації з метою автоматизації аудиту та запобігання фінансовим порушенням. У рішенні застосовуються алгоритми, що самонавчаються для виявлення критичних змін конфігурації та підозрілих транзакцій на основі бібліотеки перевірених правил з використанням вбудованих алгоритмів нечіткого пошуку, виявлення аномалій, аналізу Бенфорда, кластеризації і т.д. Такий підхід задіяє методи аналізу даних для залучення аналітиків до відстеження, розслідування та вирішення інцидентів.

Розширений контроль доступу. Автоматизує аналіз безпеки користувачів за допомогою методів штучного інтелекту, щоб допомогти захистити бізнес-дані від інсайдерських загроз та шахрайства. Рішення використовує аналіз на основі графів для точної та надійної оцінки порушень, прихованих усередині складних, рекурсивних та динамічних конфігурацій безпеки. Цей метод включає надійну бібліотеку налаштованих правил конфіденційності даних і правил SOD на базі кращих практик, які дозволяють безперервно відстежувати користувачів, ролі, привілеї, налаштування та транзакції.

Інтелектуальне керування постачальниками. Інтеграція Oracle з DataFox збагачує профілі постачальників даними про компанію, здобутими та перевіреними за допомогою ІІ, що дозволяє їх ранжувати та класифікувати. Методи штучного інтелекту використовуються для отримання динамічних маркерів про пов'язані з постачальниками ризики з новинних статей та прес-релізів, які потім поєднуються з джерелами даних DataFox про компанії. Це дозволяє автоматично визначити постачальників з високим рівнем ризику та надати рекомендації щодо вибору альтернативних постачальників.

Окрім перерахованих, у рішеннях Oracle ERP Cloud використовуються й інші інновації на основі технологій машинного навчання, про які було оголошено раніше. Інтелектуальні платежі дозволяють організаціям скоротити витрати та зміцнити відносини з провідними постачальниками шляхом формування індивідуальних пропозицій в обмін на дострокову оплату непогашеної кредиторської заборгованості, для чого використовуються дані про ризики та профілі постачальників на даний момент.

Інтелектуальне управління ефективністю виявляє складні для розпізнавання патерни в даних та дозволяє отримати дієву та контекстуальну інформацію, коли це необхідно, що допомагає підвищити якість фінансових та операційних рішень та покращити результати бізнесу.

Інтелектуальна автоматизація процесів дозволяє автоматизувати трудомісткі завдання та перевести співробітників організації на більш значущу та цікаву роботу.

Комплекс хмарних бізнес-додатків Oracle ERP Cloud був названий одноосібним лідером в аналітичному звіті Gartner Magic Quadrant for Cloud ERP for Product-Centric Midsize Enterprises. Хмарне рішення Oracle (ERP Cloud) було розташоване в сегменті лідерів та інших магічних квадрантів компанії Gartner - Magic Quadrant for Cloud Core Financial Management Suites для Midsize, Large and Global Enterprises, Magic Quadrant for Cloud Financial Planning and Analysis Solutions (з найвищими оцінками за здатність реалізації стратегії) та Magic Quadrant for Cloud Financial Close Solutions у 2018 році.

Інші новини