+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle надасть студентам безкоштовний доступ до хмари та автономної бази даних

Oracle надасть студентам безкоштовний доступ до хмари та автономної бази даних

Oracle анонсувала програму Oracle Cloud Free Tier, у тому числі нові сервіси Always Free без обмежень по часу, щоб кожен міг випробувати першу в світі автономну базу даних Oracle Autonomous Database та хмарну інфраструктуру Gen 2Cloud. Викладачі Oracle Academy та учні зможуть отримати доступ до цих хмарних сервісів та безкоштовних «хмарних кредитів» за новою програмою Oracle Academy Cloud Program. Вона включає в себе нові тренінги для викладачів і навчальну програму, орієнтовану на Oracle Autonomous Database. Це дозволить учням поглибити розуміння, набути нових навичок і отримати практичний досвід, використовуючи першу і єдину в світі автономну базу. даних.

Згідно з даними представленого дослідження, проведеного Oracle Academy спільно з компанією Burning Glass Technologies, попит на ІТ-навички зростає в різних галузях, а не тільки в сфері високих технологій. Нові пропозиції Oracle Academy допоможуть студентам розширити комп'ютерні знання, отримати необхідні навички та практичний досвід.

«Як показує останнє дослідження, проведене Oracle Academy і Burning Glass Technologies, майже дев'ять із десяти робочих місць, де потрібні навички в області ІТ, — це робочі місця поза традиційним технологічним сектором, — підкреслила віце-президент Oracle за HR та благодійним програм. —Компаніям потрібні технологічно підковані кадри, тому комп'ютерна освіта стає вкрай важливою для всіх студентів. Безкоштовна підготовка викладачів, а також доступ до хмарних та інноваційних технологій, таких як автономна база даних Oracle Autonomous Database, стануть трампліном до успіху для мільйонів учнів, які щорічно проходять підготовку в Oracle Academy».

На початку 2020 року інституційні учасники Oracle Academy отримають доступ до Oracle Cloud Free Tier, що дозволить викладачам та студентам створювати, вивчати та дослідити автономну базу даних Oracle Autonomous Database та хмарну інфраструктуру Oracle Cloud Infrastructure у виді. Пропозиція Oracle Academy безкоштовна і адаптована до унікальних вимог освітніх закладів та викладачів. Викладачі також пройдуть підготовку для навчання студентів роботі з Oracle Autonomous Database — автономна база даних Oracle, яка забезпечує безпрецедентну доступність, продуктивність та безпеку, сприяючи інноваціям.

Для інституційних учасників Oracle Academy нова пропозиція включає в себе:

  • безкоштовні протягом необмеженого терміну (Always Free) хмарні бази даних та хмарну інфраструктуру: доступ до автономної бази даних Oracle Autonomous Database та хмарної інфраструктури Oracle Cloud Infrastructure; розробка на Oracle Application Express (APEX), Java, Node.js, Python та багатьох інших мовах програмування;
  • безкоштовні кредити на пробні версії: 300 доларів США у вигляді безкоштовних «хмарних кредитів» протягом усього року для викладачів та учнів. Це дозволить їм випробувати більше 20 хмарних інфраструктурних. сервісів, сервісів баз даних, розробки додатків, аналітики, інтеграції, створення контенту та клієнтського досвіду, управління та забезпечення безпеки;
  • навчання роботі з автономними базами даних: безкоштовне навчання для викладачів та комплексна навчальна програма з автономних баз даних для студентів;
  • проста реєстрація викладачів та студентів: проста реєстрація в Oracle Cloud Free Tier; викладачі зможуть легко створювати безкоштовні облікові записи студентів.

Важливість комп'ютерної освіти для нового покоління не можна недооцінювати. Звіт «За рамками високих технологій: зростання попиту на ІТ-навички в нетехнологічних галузях» (Beyond Tech: The Rising Demand for IT Skills in Non-Tech Industries), є третім у серії досліджень, у яких розглядається, як на ринку праці змінюється попит на навички в області комп'ютерних наук. Звіт, підготовлений Burning Glass Technologies у співпраці з Oracle Academy, містить аналіз даних більш ніж 150 млн унікальних онлайн-вакансій 2018 року по всій території США. Його мета — виявити навички в області інформатики та обчислювальної техніки, затребувані роботодавцями у широкому спектрі професій.

Кількість робочих місць, пов'язаних з ІТ, зростає, особливо в нетехнологічних галузях. У 2018 році було відкрито 6,9 млн вакансій у сфері ІТ, що становить 24% від усіх представлених в інтернеті вакансій. Переважна більшість вакансій (89%) була в нетехнологічних галузях. У період 2013–2018 років зростання кількості робочих місць у сфері ІТ склало 40%. Поза галузями високих технологій зростання ІТ-вакансій склало 65%.

Розвиток ІТ-навичок окупається. Робота в сфері ІТ, як у технологічному секторі, так і поза ним, оплачується значно вище, ніж робота, не пов'язана з ІТ. Різниця в зарплаті становить 20 000 доларів і більше. Очікуваний заробіток ІТ-співробітників протягом усього життя, значно перевищує заробітки не пов'язаних з ІТ працівників або працівників з мінімальною заробітною платою незалежно від галузі. У середньому, ІТ-фахівці за свою кар'єру можуть заробити на 19% більше, ніж не пов'язані з ІТ працівники,— 802 129 доларів.

Інші новини