+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle оголосила про випуск аналітичного рішення Oracle Analytics for Applications для ERP-додатків Fusion Cloud (Oracle ERP Cloud)

Oracle оголосила про випуск аналітичного рішення Oracle Analytics for Applications для ERP-додатків Fusion Cloud (Oracle ERP Cloud)

Oracle оголосила про випуск аналітичного рішення Oracle Analytics for Applications для ERP-програм Fusion Cloud (Oracle ERP Cloud), які компанії використовують для управління фінансовими процесами. Це перше серед рішень Oracle Analytics for Applications, які Oracle пропонує клієнтам для підтримки їхньої трансформації в організації, що приймають рішення на основі даних та аналітики.

Oracle Analytics for Fusion ERP надає користувачам, відповідальним за прийняття рішень у різних бізнесових лініях, персоналізовану аналітику, а також покращує аналітику на стику різних ліній бізнесу. Рішення Oracle Analytics for Fusion ERP, побудоване на базі однієї з найпоширеніших платформ для аналітики Oracle Analytics Cloud та підкріплене міццю першої в галузі автономної бази даних Oracle Autonomous Data Warehouse, інтегрує хмарну ERP-систему Oracle ERP Cloud і налаштовані потоки даних, моделі даних і ключові показники ефективності (KPI), що найбільш часто застосовуються у світовій практиці. За допомогою аналізу засобами машинного навчання та самостійно проведеної аналітики замовники можуть відстежувати та підвищувати ефективність бізнесу, приймати узгоджені рішення, ґрунтуючись на даних про все підприємство.

«Нашим клієнтам та галузі в цілому потрібна аналітика, яка пронизує все підприємство і дозволяє без зусиль отримувати потрібну інформацію, – зазначив старший віце-президент у напрямку Oracle Analytics. – За допомогою аналітичних рішень Oracle Analytics for Applications ми даємо дані та аналітику в руки всім співробітникам – від рядового співробітника до керівника, щоб кожен представник компанії міг відігравати важливу роль у підвищенні прибутку».

Тепер організації можуть скористатися перевагами пакетів аналітичних додатків у хмарі завдяки керованим Oracle потокам даних та контенту, що відповідає найкращим бізнес-практикам. Рішення Oracle Analytics for Fusion ERP включає панелі управління та візуалізацію, що надаються через Oracle Analytics Cloud, які пов'язують інформацію по всьому підприємству в цілому і надають об'єднані ключові показники ефективності по всіх бізнес-функціях для всебічного розуміння діяльності підприємства. У майбутньому Oracle Analytics for Applications буде доповнена готовим контентом та інтегрована з іншими програмами Oracle Cloud, включаючи додатки для управління персоналом (HCM), обслуговування клієнтів (CX) та управління ланцюжками поставок (SCM).

«Випуск лідируючого рішення Oracle з аналітики у вигляді готового пакету для ERP дасть нашим командам розуміння, прозорість та можливість індивідуального підходу, що необхідно для кращої взаємодії всіх підрозділів нашого підприємства, — сказав старший директор компанії Western Digital з EPM та BI. — Ми можемо його швидко розгорнути, а безшовна інтеграція із Oracle ERP Cloud та готовий контент забезпечать нашим командам значні переваги».

Готові програми Oracle Analytics for Applications включають потоки даних та сховище, повністю керовані Oracle; готову для використання семантичну модель і одноманітний досвід користувача при самостійному пошуку даних; звітність та панелі управління для бізнес-користувачів; функції та процеси. Рішення Oracle Analytics for Applications, що масштабуються та настроюються. забезпечують зручний доступ до аналітичних даних у хмарі з настільного ПК або мобільного пристрою. Крім того, клієнти можуть об'єднувати дані із зовнішніх джерел із своїми даними в Oracle ERP Cloud. Користувачі всіх бізнесових ліній отримують доступ до заздалегідь підготовленого контенту та цінних знань. Oracle Analytics for Applications не вимагають проектування та налаштування, вилучення, перетворення та завантаження даних (ETL) або моделювання даних. Це виявляється можливо завдяки готовим побудованим потокам, моделям даних та можливостям автономної бази даних — ІТ-фахівці звільняються від створення та обслуговування даних.

«Oracle Analytics for Fusion ERP дозволяє нам зробити доступ до даних ще більш швидким і простим, — зазначив глава Internal Business Systems, Dropbox. — Завдяки можливостям самообслуговування користувачі можуть візуалізувати та аналізувати дані на свій розсуд. Готовий набір показників KPI забезпечує швидкість та гнучкість. В результаті Oracle Analytics for Fusion ERP надає великі аналітичні дані, що дозволить прискорити процес ухвалення рішень персоналом нашого фінансового блоку».

«Дані — критично важливий актив для бізнесу, але більшість компаній не користуються ним для ефективного бізнес-аналізу, обмежуючись операційною звітністю, — сказав керуючий директор Deloitte Consulting LLP. — Рішення Oracle Analytics for Applications розроблено для задоволення потреб підприємства щодо аналізу всіх сфер діяльності. Воно надає сучасні інструменти аналітики та специфічний для предметних областей контент, що відповідає сучасним та майбутнім вимогам. Завдяки цьому наші замовники можуть швидко отримувати вигоди від широких можливостей, які дають нові аналітичні програми для Oracle Cloud».

Інші новини