+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle оголосила про плани запустити до кінця 2020 20 нових регіонів з дата-центрами Oracle Cloud

Oracle оголосила про плани запустити до кінця 2020 року 20 нових регіонів із дата-центрами Oracle Cloud

Oracle оголосила про плани запустити до кінця 2020 року 20 нових регіонів з дата-центрами Oracle Cloud для підтримки клієнтів по всьому світу, в результаті чого загальна кількість дата-центрів Oracle Cloud Infrastructure досягне 36. Це розширення включає регіони в нових країнах та регіони подвійної присутності з географічним рознесенням дата-центрів у США, Канаді, Бразилії, Великій Британії, ЄС, Японії, Південній Кореї, Австралії, Індії, ОАЕ, Саудівській Аравії, Ізраїлі, а також нові регіони з дата-центрами для державного сектору у Великій Британії та Ізраїль. Крім того, Oracle оголосила про оновлення дорожньої карти взаємодії із Microsoft Azure.

Все більше клієнтів та партнерів можуть використовувати можливості хмари Oracle Cloud для впровадження інновацій та стимулювання зростання бізнесу. Регіони подвійної присутності дозволяють замовникам розгорнути виробничі потужності та рішення для аварійного відновлення у своїй країні чи юрисдикції та таким чином забезпечити безперервність бізнесу та відповідність нормативним вимогам. Тепер клієнти отримають у цих регіонах доступ до всіх сервісів хмарної інфраструктури Oracle Cloud Infrastructure, включаючи автономну базу даних Oracle Autonomous Database, а також програми Oracle Fusion Applications.

«Корпоративним клієнтам у всьому світі потрібні географічно розподілені дата-центри для забезпечення справжньої безперервності бізнесу, захисту від катастроф та дотримання регіональних нормативних вимог. Множинні домени високої доступності в одному регіоні не вирішують цієї проблеми, – сказав виконавчий віце-президент Oracle у напрямку Cloud Infrastructure. - На відміну від інших хмарних провайдерів Oracle прагне пропонувати в кожній країні, де ми запускаємо сервіси Oracle Cloud Infrastructure, другий регіон з дата-центром для аварійного відновлення. Така стратегія відповідає потребам наших клієнтів».

Минулого року було відкрито 12 регіонів Oracle Cloud, і зараз Oracle управляє 16 регіонами по всьому світу, включаючи 11 для комерційних клієнтів та п'ять – для державних. Це швидке розширення серед усіх великих хмарних провайдерів.

Доступні регіони включають. Америка: Фенікс, Ашберн, Торонто, Сан-Паулу; Європа: Франкфурт, Лондон, Цюріх; Азія: Токіо, Сеул, Мумбаї, Сідней; урядові: два державні регіони США, три регіони Міністерства оборони США.

Oracle планує відкривати в середньому по одному хмарному регіону кожні 23 дні протягом наступних 15 місяців: загалом з'явиться 20 додаткових регіонів (17 комерційних та три державні). Як і зазначалося, в 11 країнах чи юрисдикціях, що обслуговуються локальними хмарними регіонами, буде два або більше дата-центрів для забезпечення всередині країни або юрисдикції можливостей аварійного відновлення (DR). Хмарна інфраструктура Oracle Gen 2 Cloud Infrastructure робить це можливим завдяки високо оптимізованим технологіям розгортання в регіонах, які дозволяють за кілька днів запустити повноцінний програмно-визначуваний центр обробки даних (SDDC) та хмарні послуги для клієнтів.

Для Oracle Cloud планується відкрити нові хмарні регіони з дата-центрами в США (шт. Каліфорнія), Канаді (Монреаль), Бразилії (Белу-Орізонті), Великій Британії (Ньюпорт, Уельс), Європейському Союзі (Амстердам), Японії ( Осака), Австралії (Мельбурн), Індії (Хайдарабад), Південній Кореї (Чхунчхон), Сінгапурі, Ізраїлі, Південній Африці, Чилі, два регіони з'являться в Саудівській Аравії та два – в Об'єднаних Арабських Еміратах. Oracle також має намір відкрити два регіони для використання урядом США та один запустити для уряду Ізраїлю.

Oracle розширює кількість регіонів, де доступне з'єднання з Microsoft Azure. У червні 2019 року було оголошено про запуск двох таких комерційних регіонів – Ашберн та Лондон. У найближчі кілька кварталів пряме з'єднання з Azure буде доступне глобально – на Заході США, Азії та Європі. Аналогічно комерційним регіонам взаємодія між Oracle Cloud і Microsoft Azure пошириться і на державні регіони. Це спростить загальним державним замовникам Oracle та Microsoft перенесення додатків у хмару. Зберігши вже зроблені інвестиції в технології, вони зможуть скористатися перевагами наступних хмарних технологій. покоління.

«Оскільки хмара використовується підприємствами в усьому світі для виконання більш критично важливих робочих навантажень, Oracle демонструє, що виконання зобов'язань знаходить відгук у клієнтів, що веде до збереження та розширення клієнтської бази. За даними Oracle, дедалі більше існуючих клієнтів переходить на Oracle Cloud, також зростає кількість нових клієнтів, які використовують Oracle Cloud, – зазначив провідний аналітик з інфраструктурних рішень, Ovum. – Агресивні плани Oracle щодо розширення числа глобальних центрів обробки даних сприяють цьому зростанню. Ми вважаємо, що завдяки високій надійності, продуктивності та безпеці Oracle стає все більш впливовим хмарним провайдером корпоративного класу».

Сьогодні Oracle є єдиною компанією, яка надає повний інтегрований набір хмарних сервісів та інтелектуальні функції, що вбудовують у кожен рівень хмари – від хмарної інфраструктури та інструментів розробки та інтеграції додатків до хмарних додатків для управління фінансами, планування корпоративних ресурсів, взаємодії з клієнтами та аналітики. Автономна база даних Oracle Autonomous Database та аналітичні інструменти Oracle Analytics, а також платформні сервіси для розробки та інтеграції програм будуть доступні в нових регіонах. Програми Oracle Fusion тепер працюють у хмарній інфраструктурі Oracle Cloud Infrastructure у п'яти регіонах, де є дата-центри, і будуть доступні у всіх глобальних регіонах протягом кількох місяців після запуску кожного нового регіону. Це буде найрозподіленіша платформа для хмарних додатків на ринку, здатна задовольнити вимоги суверенітету даних у різних країнах та юрисдикціях. Клієнти, яким потрібна інтеграція додатків Oracle Cloud Applications та їх локальних додатків, розгорнутих на власних майданчиках, також матимуть вигоду від глобальної доступності хмарних сервісів інтеграції.

Хмарна інфраструктура другого покоління Oracle Generation 2 Cloud, розроблена спеціально для задоволення потреб корпоративних клієнтів, пропонує широкий спектр передових хмарних сервісів. Вона дозволяє замовникам отримати найкращі у своєму класі засоби забезпечення безпеки, стабільно високу продуктивність, прості передбачувані ціни, а також інструменти та експертизу, необхідні для швидкого та ефективного перенесення корпоративних робочих навантажень у хмару.

Інші новини