+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle оголосила фінансові результати четвертого кварталу 2019 фінансового року та всього 2019 фінансового року

Oracle оголосила фінансові результати четвертого кварталу 2019 фінансового року та всього 2019 фінансового року

Oracle оголосила фінансові результати четвертого кварталу 2019 фінансового року та всього 2019 фінансового року. Сукупні квартальні доходи становили $11,1 млрд, що на 1% більше у доларах США та на 4% більше при розрахунку у постійній валюті порівняно з четвертим кварталом попереднього фінансового року.

Доходи від продовження підписки на хмарні сервіси, оновлення ліцензій на програмне забезпечення та підтримки продуктів склали 6,8 млрд доларів США, тоді як доходи від нових продажів ліцензій для розгортання ПЗ безпосередньо на підприємстві та хмарних ліцензій – $2,5 млрд.

/p>

Загальні доходи від продовження підписки на хмарні сервіси, оновлення ліцензій на програмне забезпечення та підтримки продуктів плюс доходи від нових продаж ліцензій для розгортання ПЗ безпосередньо на підприємстві та хмарних ліцензій склали 9,3 млрд доларів, збільшившись на 3% при розрахунку в доларах США та на 6% при розрахунку у постійній валюті.

У четвертому кварталі 2019 фінансового року операційний прибуток Oracle, розрахований за вимогами GAAP, зріс на 2% до $4,3 млрд за норми операційного прибутку в 38%. Без урахування вимог GAAP операційний прибуток зріс на 4% до $5,3 млрд за норми операційного прибутку 47%. Чистий прибуток, розрахований за GAAP, збільшився на 14% до $3,7 млрд, а без урахування вимог GAAP - на 3% до $4,1 млрд. Прибуток на одну акцію, розрахований за вимогами GAAP, склав $1,07, а без урахування вимог GAAP - $1,16.

Короткострокові доходи майбутніх періодів становили $8,4 млрд. Грошовий потік від операційної діяльності за 2019 фінансовий рік становив $14,6 млрд.

У 2019 фінансовому році сукупні доходи склали $39,5 млрд, що дещо більше у доларах США і на 3% більше при розрахунку у постійній валюті. Доходи від продовження підписки на хмарні сервіси, оновлення ліцензій на програмне забезпечення та підтримки продуктів склали $26,7 млрд, тоді як доходи від нових продаж ліцензій для розгортання ПЗ безпосередньо на підприємстві та хмарних ліцензій – $5,9 млрд.

Загальні доходи від продовження підписки на хмарні сервіси, оновлення ліцензій на програмне забезпечення та підтримки продуктів плюс доходи від нових продажів ліцензій для розгортання ПЗ безпосередньо на підприємстві та хмарних ліцензій склали $32,6 млрд, збільшившись на 2% при розрахунку в доларах США та на 4% при розрахунку у постійній валюті.

У 2019 фінансовому році операційний прибуток Oracle, розрахований за вимогами GAAP, склав $13,5 млрд при нормі операційного прибутку 34%. Без урахування вимог GAAP операційний прибуток склав $17,4 млрд за норми операційного прибутку 44%. Чистий прибуток, розрахований за GAAP, склав $11,1 млрд, а без урахування вимог GAAP - $13,1 млрд. Прибуток на одну акцію, розрахований за вимогами GAAP, зріс на 251% до $2,97, а без урахування вимог GAAP - на 16% до $3,52.

«У четвертому кварталі наш операційний прибуток, розрахований за вимогами GAAP, виріс на 7% при розрахунку в постійній валюті, в результаті прибуток на одну акцію значно перевищив мої очікування, — сказала головний виконавчий директор Oracle. — Наш високомаржинальний бізнес хмарних програм Fusion і NetSuite швидко зростає, тоді як ми зменшуємо масштаби нашого низькорентабельного бізнесу успадкованого обладнання. Чистим фінансовим результатом переходу від апаратних засобів загального призначення до хмарних програм стала норма операційного прибутку 47%, розрахована без урахування вимог GAAP, у четвертому кварталі, що є найвищим показником за останні п'ять років».

«Наші доходи від хмарних додатків Fusion ERP та HCM зросли на 32% у 2019 фінансовому році, — зазначив головний виконавчий директор Oracle. — Наші доходи від хмарних програм NetSuite ERP також зросли на 32% цього року. Ці високі результати ще більше зміцнюють лідируючі позиції Oracle щодо хмарних ERP у світі. Наш бізнес хмарних програм зростає швидше, ніж у конкурентів. І хотілося б звернути увагу на схвалену заяву галузевого аналітика IDC».

Згідно з показниками часток ринку в останніх річних звітах IDC, Oracle має найбільшу частку ринку у світі серед усіх постачальників корпоративних SaaS-додатків на протягом трьох останніх календарних років – 2016, 2017 та 2018.

«У четвертому кварталі додалося ще понад п'ять тисяч нових замовників, які розпочали тестове випробування Autonomous Database, — зазначив голова ради директорів та головний технологічний директор Oracle. — Наша нова хмарна інфраструктура другого покоління Gen2 Cloud Infrastructure пропонує клієнтам переконливий набір передових технологічних можливостей, включаючи нашу самоврядну базу даних, яка автоматично шифрує всі ваші дані, сама виконує резервне копіювання, налаштування, оновлення та патчінг при виявленні загроз безпеки. Вона робить все це автономно – просто під час роботи – без будь-якого втручання людини і без простоїв. Жодна інша хмарна інфраструктура не надає нічого схожого на ці автономні. функції».

Рада директорів оголосила про виплату квартальних грошових дивідендів у розмірі 0,24 доларів США на кожну звичайну акцію, що перебуває в обігу. Ці дивіденди будуть виплачені 31 липня 2019 року всім власникам акцій, зареєстрованим до кінця робочого дня 17 липня 2019 року.

Інші новини