+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle Exadata Database Machine X8 – Oracle оголосила про випуск у продаж нового покоління оптимізованих комплексів

Oracle Exadata Database Machine X8 – Oracle оголосила про випуск у продаж нового покоління оптимізованих комплексів

Oracle оголосила про випуск у продаж нового покоління оптимізованих комплексів Oracle Exadata Database Machine X8, в основі якого суттєве вдосконалення апаратного та програмного забезпечення, а також унікальні можливості машинного навчання. Oracle Exadata забезпечує найвищу продуктивність і доступність і служить платформою для Oracle Autonomous Database, першої в світі самоврядної бази даних та додатків Oracle Cloud Applications. У 2018 фінансовому році комплекс Exadata встановив абсолютний рекорд з продажу та подальшого застосування для різних профілів робочих навантажень баз даних, таких як OLTP, аналітика, IoT, та в різних галузях, включаючи фінансовий сектор, ритейл, електронну техніку та телеком.

Oracle увімкнула у Exadata X8 можливості машинного навчання, включаючи функціональність Automating Indexing. Автоматичне індексування даних дозволяє базі даних постійно самонавчати і підлаштовуватися під мінливі профілі використання. Весь процес заснований на технологіях Oracle Autonomous Database і є повністю автоматичним, він підвищує продуктивність бази даних і усуває необхідність в ручному налаштуванні. Нова вбудована система автоматичного моніторингу поєднує можливості технологій штучного інтелекту, багаторічний досвід прийняття рішень щодо налаштування продуктивності при виконанні реальних завдань та кращі практики, що дозволяє автоматично виявляти проблеми з продуктивністю та їхню причину без участі людини.

Високотехнологічні апаратні вдосконалення Exadata X8 такі, як новітні процесори Intel Xeon та flash-технології PCIe NVME, значно підвищують продуктивність: швидкість введення/виведення даних у системах зберігання All-Flash зросла на 60%, а кількість операцій введення-виведення на сервер зберігання - на 25% порівняно з Exadata X7. Кожен сервер зберігання даних Exadata X8 тепер має на 60% більше ядер для зняття навантаження з сервера баз даних Oracle, а обсяг дискових накопичувачів збільшився на 40% — це дозволяє впоратися зі зростанням обсягів даних та полегшує консолідацію баз даних.

Ще одне нововведення - малобюджетний сервер розширеного зберігання для даних, що рідко використовуються, старих або підлягають зберіганню відповідно до нормативних вимог. Тепер клієнти можуть скористатися перевагами масштабованої архітектури Exadata та Oracle Database для обробки всіх даних, при цьому ціна буде порівнянна з вартістю розміщення на об'єктному або Hadoop-сховищі. Серед таких вигод — прозорість для додатків, узгодженість операційних моделей, гібридний стиснення (HCC) і єдина модель забезпечення безпеки з шифруванням даних на всіх рівнях.

Oracle пропонує різні варіанти розгортання Exadata: у публічній хмарі Oracle Cloud, за унікальною моделлю Oracle Exadata Cloud at Customer (з розміщенням публічної хмари в ЦОД замовника), або локально.

Oracle також оголосила про випуск у продаж оптимізованого програмно-апаратного комплексу Oracle Zero Data Loss Recovery Appliance X8. Він забезпечує у 10 разів швидше відновлення даних Oracle Database порівняно із звичайними пристроями дедуплікації даних і є єдиним рішенням, яке дозволяє відновити всі транзакції менш ніж за секунду. Обсяг пам'яті у Oracle Recovery Appliance X8 збільшився на 30% — тепер на кожну стійку припадає майже за петабайт. Ціна при цьому залишилася незмінною.

Інші новини