+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle ERP Cloud названий лідером магічного квадранта Gartner з хмарних рішень для управління фінансами для середніх, великих та глобальних підприємств у 2019 році

Oracle ERP Cloud названий лідером магічного квадранта Gartner з хмарних рішень для управління фінансами для середніх, великих та глобальних підприємств у 2019 році

Oracle названа лідером магічного квадранта Gartner з хмарних рішень для управління фінансами для середніх, великих та глобальних підприємств у 2019 році. Комплекс Oracle ERP Cloud позиціонується у лідерах за такими критеріями, як повнота концепції та здатність її реалізувати.

Третій рік поспіль Oracle ERP Cloud називається серед лідерів у звіті Gartner. З 10 рішень, що оцінюються, саме хмарний комплекс Oracle ERP Cloud отримав найвищі оцінки за такими критеріями, як повнота концепції та здатність її реалізувати.

Як зазначається у звіті, «лідери демонструють визначальне ринок бачення того, як основні системи та процеси фінансового управління можуть підтримуватись і удосконалюватися за рахунок переміщення у хмару. Своє бачення вони доповнюють здатністю його реалізувати у вигляді рішень, послуг та стратегії просування над ринком. Вони мають сильні позиції над ринком, вони показують зростання як виручки, і частки ринку. Лідери демонструють стабільність у укладанні контрактів з компаніями різного розміру, а також пропонують глибоко опрацьовану функціональність у всіх сферах управління фінансами. Свій успіх вони підтверджують численними прикладами застосування клієнтів як у своєму домашньому регіоні, так і за його межами. Їхні рішення часто використовуються системними інтеграторами для підтримки ініціатив щодо фінансової трансформації. Як правило, лідери працюють із великим сегментом ринку завдяки реалізації широкого спектру ринкових вимог. Тим не менш, вони можуть відчувати труднощі у задоволенні специфічних потреб більш вузьких сегментів, які можуть бути ефективніше закриті, наприклад нішевими гравцями».

«Корпорація Oracle продовжує фокусуватися на успіх своїх клієнтів. Ми гарантовано та послідовно інвестуємо в інновації, які необхідні більш ніж 6000 наших клієнтів по ERP Cloud для досягнення операційної ефективності в управлінні фінансами, — сказав старший віце-президент Oracle з розробки бізнес-додатків. — Ми винятково раді, що знову помічені серед лідерів у звіті Gartner. Ми вважаємо, що звіт є підтвердженням переваг нашого рішення, правильності наших інвестицій та успіхів наших клієнтів».

Хмарний комплекс Oracle ERP Cloud надає повний набір модулів для управління ресурсами підприємства, включаючи управління фінансами Financials, закупівлями Procurement, та портфелями проектів Project Portfolio Management (PPM), а також ефективністю компанії Enterprise Performance Management (EPM) та ризиками та відповідністю Governance Risk and Compliance (GRC). Пропонуючи також рішення для управління ланцюгами поставок Supply Chain Management (SCM) та вбудовану інтеграцію з іншими додатками з портфоліо Oracle Cloud Applications, у тому числі для управління людським капіталом Human Capital Management (HCM) та клієнтським досвідом Customer Experience (CX), Oracle допомагає клієнтам передбачати зміни ринку, створювати адаптовані організації та реалізовувати весь потенціал найбільш передових інновацій.

Портфоліо хмарних рішень Oracle для фінансового управління та планування завоювало визнання у галузі. Рішення Oracle ERP Cloud було визнано абсолютним Лідером у звіті Gartner Magic Quadrant для Cloud ERP для Product-Centric Midsize Enterprises у 2018 році. Також Oracle була також названа Лідером у звіті Gartner Magic Quadrant for Cloud Financial Planning and Analysis Solutions у 2018 році (з найвищою оцінкою за здатність до реалізації) та позиціоновано серед лідерів у звіті Gartner Magic Quadrant for Cloud Financial Close Solutions у 2018 році.

Інші новини