+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle Data Safe, Oracle Cloud Guard та Oracle Maximum Security Zones - Oracle оголосила про розширення портфоліо засобів безпеки

Oracle Data Safe, Oracle Cloud Guard та Oracle Maximum Security Zones - Oracle оголосила про розширення портфоліо засобів безпеки

Oracle оголосила про розширення портфоліо засобів безпеки. Нові хмарні сервіси розроблені для автоматичного захисту робочих навантажень хмар і даних від ризиків, пов'язаних з неправильним налаштуванням конфігурації та кіберзагрозами. Три нові хмарні сервіси, у тому числі Oracle Data Safe, Oracle Cloud Guard та Oracle Maximum Security Zones, забезпечують централізоване налаштування безпеки та керування її станом, а також автоматичне застосування політик безпеки.

За допомогою сервісів Oracle Data Safe, Cloud Guard та Maximum Security Zones клієнти можуть покращити захист критично важливих робочих навантажень. Ці інтелектуальні системи працюють у фоновому режимі, застосовуючи політики безпеки, збираючи телеметрію з хмарного середовища та виявляючи неправильні конфігурації, аномальну поведінку та ризики, щоб реагувати за допомогою автоматичних засобів. Завдяки новим можливостям клієнтам Oracle Cloud не доведеться займатися трудомістким проектуванням з нуля безпечних архітектур і вони будуть краще захищені від наслідків неправильного настроювання конфігурації, ніж в інших хмарних середовищах.

«Дані – найцінніший актив, і хакери скористаються будь-якими вразливими та слабкими місцями, знайденими ними в базах даних, їх користувачах або в інфраструктурі, – сказав старший віце-президент Oracle у напрямку безпеки баз даних. – Ми створили сервіс Oracle Data Safe, щоб допомогти організаціям захистити свої дані у хмарі, незалежно від розміру компанії або її досвіду в галузі інформаційної безпеки».

Хмара дозволяє організаціям краще впоратися з зростаючими. масштабом та ускладненням кіберзагроз. У звіті Oracle KPMG Cloud Threat Report за 2019 р. 72% організацій зазначили, що рівень безпеки у хмарі вищий, ніж той, що вони здатні забезпечити самостійно. Сьогодні Oracle представляє засоби забезпечення безпеки, які спільно автоматизують безпекові процеси на всіх рівнях хмарного стеку – від інфраструктури до додатків.

«Ми бачимо, що підприємства занадто часто припускаються помилок у конфігурації при налаштуванні хмарних сервісів. Це наражає їх на марний ризик, – зазначила директор з досліджень компанії Ovum. – Завдяки встановленим шаблонним конфігураціям хмарних сервісів підприємства будуть краще захищені, знаючи, що потрібні сервіси безпеки не тільки включені, а й тісніше пов'язані з їхніми бізнес-потребами та політиками».

Oracle Data Safe - це уніфікований центр управління для автоматичного захисту бази даних та посилення контролю за безпекою даних, користувачів та конфігурацій. Він забезпечує життєво важливі заходи безпеки, включаючи моніторинг активності бази даних, виявлення конфіденційних даних та маскування баз даних, допомагаючи мінімізувати ризики безпеки. Oracle Data Safe, розроблений з нуля на основі багаторічного досвіду Oracle захисту баз даних, допомагає замовникам краще захистити сервіси Oracle Database Cloud, включаючи автономну базу даних Oracle Autonomous Database. Він доповнює функції безпеки, вже наявні в автономній базі даних Oracle, такі як постійне шифрування та автоматичний патчинг. Доступний в даний час в хмарній інфраструктурі Oracle Cloud Infrastructure Oracle Data Safe включений у всі сервіси Oracle Database Cloud. Докладніше у блозі.

Oracle Cloud Guard – це уніфіковане рішення для забезпечення безпеки, яке реалізує глобальний та централізований підхід до захисту всіх активів клієнтів. Воно аналізує дані, автоматично виявляє загрози та неправильні конфігурації, а потім ідентифікує та усуває ці загрози безпеці, без контролю з боку людини. Oracle Cloud Guard безперервно збирає дані з усіх компонентів інфраструктури та стека програм, включаючи журнали аудиту, Oracle Data Safe, Oracle OS Management Service, а також продукти інших постачальників. Oracle Cloud Guard проактивно виявляється та зупиняє виявлену ним аномальну активність, автоматично закриває шкідливий екземпляр та завчасно відкликає права користувачів, коли виявляє їхню аномальну поведінку.

Зони Cloud Maximum Security Zones забезпечують найвищу безпеку Зони Oracle Cloud Maximum Security Zones являють собою внутрішню область серед клієнта, де безпека є обов'язковою і завжди включена. Ця комбінація автоматизованих превентивних засобів та засобів виявлення дозволяє застосовувати заходи та політики безпеки до певних користувачів конфігурацій ресурсів Oracle Cloud. Клієнти фактично фіксують свої ресурси у стані однієї з певних безпечних конфігурацій, автоматично запобігають змінам конфігурації та постійно відстежують та блокують аномальні дії. Зони максимальної безпеки Maximum Security Zones реалізуються за рахунок автоматичної активації всіх релевантних попередньо налаштованих сервісів безпеки, включаючи безпеку програм та новий сервіс Cloud Guard.

Інші новини