+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle Cloud Infrastructure пропонує високу продуктивність корпоративних додатків

Oracle анонсувала удосконалення у Oracle Cloud Infrastructure, які надають підприємствам високий рівень продуктивності та надійності. Ці вдосконалення Oracle Cloud Infrastructure стосуються компонентів Compute, Networking, Edge та Storage та пропонують ІТ-підрозділам, розробникам та аналітикам інфраструктурні сервіси, оптимізовані для промислових корпоративних додатків.

Для більшості клієнтів досягнення високої продуктивності та надійності корпоративних додатків та виробничих навантажень є капіталомістким та ресурсомістким процесом у їхніх власних центрах обробки даних та ще більш складним – у публічній хмарі. Oracle Cloud Infrastructure забезпечує надійну платформу для промислових корпоративних додатків, пропонуючи унікальні засоби підвищення надійності, покращуючи продуктивність обчислень, за даними Oracle, на 87% та співвідношення ціна/продуктивність – на 54% порівняно з іншими великими хмарними провайдерами. Тепер бек-офісні програми, такі як системи управління ресурсами підприємства (ERP), загальнодоступні зовнішні програми, наприклад, як e-commerce, та програми з високим рівнем продуктивності, такі як високопродуктивні обчислення (HPC), працюють на Oracle Cloud Infrastructure швидше, з більшою надійністю та з меншими витратами.

Oracle забезпечує надійність рівня підприємства, будучи першим постачальником, який підтримує такі перевірені технології як кластеризація локальних баз даних за допомогою Oracle Real Application Clusters та Oracle Exadata як керований хмарний сервіс. У поєднанні з географічно розподіленими регіональними центрами обробки даних, кожний з яких має кілька незалежних відмовостійких доменів, Oracle надає унікальний набір можливостей для максимального збільшення рівня доступності та надійності програм.

Підвищена продуктивність стала можливою завдяки мережній інфраструктурі 25 Гбіт/с без перепідписки та оптимізованого доступу мережі з провідними в галузі сервісами DNS. Крім того, Oracle забезпечує кращі ціну та продуктивність на процесор і на ядро ​​графічного процесора, гарантовану продуктивність систем зберігання без будь-яких додаткових витрат, низькі витрати на розвантаження та доступ до даних у хмарі, пропонує гнучкіші механізми ціноутворення, що дозволяють клієнтам отримати кращий досвід за найнижчими в галузі цінами.

Щоб запропонувати підприємствам більш високу продуктивність, Oracle представила найпередовішу в галузі апаратну платформу (X7) та нову лінійку конфігурацій хмарних сервісів. Новий сервіс Bare Metal Dense I/O має 52 обчислювальні ядра і 51 Тбайт ємності твердотільного накопичувача (SSD) NVMe; він здатний виконувати мільйони операцій введення-виведення в секунду (IOPS). Ці сервіси Bare Metal («голе залізо») покращують продуктивність для робочих навантажень, пов'язаних з моделюванням, обчислювальною гідродинамікою, аналітикою та великими корпоративними програмами. Новий сервіс Bare Metal Standard пропонує таку ж кількість ядер, але може масштабуватися до 512 Тбайт томів SSD, що дозволяє використовувати в різних сценаріях, що потребують великої ємності, такі можливості зберігання даних, які не може запропонувати жоден хмарний постачальник. Нові сервіси Bare Metal Virtual Machine також будуть доступні у форматах з 1, 2, 4, 8, 16, 24 ядрами, використовуватимуть швидші процесори та збільшену ємність пам'яті архітектури X7.

Нові сервіси Bare Metal GPU від Oracle, які до 400% швидше і на 58% дешевші за порівняльні рішення від конкурентів, забезпечують високу продуктивність для інтенсивних обчислювальних навантажень, що використовуються дослідниками, аналітиками, розробниками та професіоналами в галузі мультиплікації. Графічні процесори GPU призначені для обробки та аналізу масивних наборів даних з більш високою ефективністю, ніж процесори загального призначення, що робить такий елемент ідеальним для складних алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту. Ці інтенсивні обчислювальні навантаження все частіше запускаються у хмарі завдяки можливості розгортання величезних ресурсів, отримання результатів та оперативного звільнення ресурсів – швидше, ніж будь-яка інша модель розгортання. Це дозволяє оплачувати лише той обсяг ресурсів, який потрібно користувачеві для виконання необхідної обчислювальної завдання.

Oracle є першим великим хмарним постачальником, що гарантує продуктивність зберігання даних без додаткових витрат. Нове сховище Oracle великої ємності, повністю побудоване на флеш-накопичувачах, спеціально призначене для забезпечення швидкості в межах 10% від 60 IOPS на гігабайт (GB) та 480 Кбайт на секунду пропускної спроможності у 99,95% випадків. Оптимізована для робочих навантажень та корпоративних додатків, вимогливих до обчислювальних ресурсів, інфраструктура Oracle Cloud Infrastructure тепер дозволяє замовникам виконувати ресурсомісткі робочі навантаження, такі як бази даних та аналітика, з блоковим сховищем, яке на 25% швидше і коштує на 98% менше, ніж рішення конкурентів.

Oracle також представила новий сервіс зберігання архівних даних Archive Storage, що використовує ті ж API-інтерфейси, що й Oracle Cloud Infrastructure Object Storage, і доступний лише за $0,003/байт на місяць. Це надає клієнтам недорогу, інтегровану альтернативу для тривалого зберігання.

Оскільки компанії все частіше використовують програми з високою пропускною здатністю та взаємодіють із клієнтами практично в режимі реального часу, програми повинні функціонувати швидко та реагувати з мінімальною затримкою. Нова мережна інфраструктура Oracle 25 Гбіт/c забезпечує значно більш високу пропускну спроможність, ніж більшість традиційних архітектур хмарних мереж, і дозволяє підприємствам економічно ефективно використовувати нові можливості підключення до обчислювальних ресурсів, ресурсів зберігання та баз даних.

Інтегрований сервіс DNS від Dyn, провідного DNS-провайдера, що забезпечує високопродуктивні інтернет-комунікації зі хмарою, тепер також доступний у хмарній інфраструктура Oracle. Це найкраще у своєму класі рішення дозволяє клієнтам здійснювати моніторинг, контролювати та оптимізувати програми для бек-офісу та зовнішніх сайтів підприємства для забезпечення більш швидкого доступу та більшої задоволеності кінцевих користувачів.

Oracle Cloud Infrastructure пропонує пакети міграції для Oracle E-Business Suite, JD Edwards та PeopleSoft, допомагаючи клієнтам миттєво модернізувати свою інфраструктуру у хмарі з найкращим співвідношенням ціна/продуктивність. Oracle також створює новий спеціалізований пристрій передачі даних для імпорту великої кількості даних у Oracle Cloud, а також нову службу тегування для підтримки управління, моніторингу та автоматизації великих обсягів ресурсів.

Oracle Cloud Infrastructure також представляє нову версію сервісу Ravello, який забезпечує до 14 разів кращу продуктивність по порівняно з попередньою версією. Підприємства тепер можуть запускати віртуальні машини VMware потужністю до 32 vCPU для вертикального масштабування додатків та до 2000 віртуальних машин для горизонтального масштабування. Ця підвищена продуктивність і масштабування поєднуються з новими можливостями високої доступності, що дозволяють клієнтам переносити додатки з вищими вимогами до надійності.

Oracle розширила екосистему хмарної інфраструктури за допомогою 25 сертифікованих системних інтеграторів першого рівня, а її нова програма Oracle Cloud Jump Start дозволяє клієнтам безкоштовно оцінювати рішення, які пропонують партнери Oracle – постачальники ПЗ (ISV) та інтегратори - для Oracle Cloud Infrastructure. Програма Oracle Cloud Jump Start запускається з рішеннями від партнерів, включаючи Apprenda, App Associates, Astute, DataStax, Denovo, Forsythe, Mythics, Sunera та Qubole.

Інші новини

Найкраща ціна