+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle розробила рішення для керування ключами шифрування

Надійність шифрування безпосередньо залежить від безпеки та ефективності процедур керування ключами. Критично важлива службова інформація, така як wallet-файли Oracle, сховища Java KeyStores, файли ключів Secure Shell (SSH) та файли сертифікатів Secure Sockets Layer (SSL), часто розміщується на численних серверах та серверних кластерах, які використовують схильні до помилок механізми синхронізації та резерв копіювання.

Оскільки організації все частіше виконують шифрування даних як у пасивному автономному, так і в активному онлайновому режимі, безпечне управління всіма ключами шифрування та іншою службовою інформацією в корпоративному ЦОД стає серйозним завданням. У той же час, компаніям необхідно забезпечувати і дотримання жорстких вимог законодавства щодо безпечного управління ключами та сертифікатами.

Вирішити ці нагальні завдання покликаний комплекс Oracle Key Vault, оптимізований для технологічного стеку Oracle, включаючи Oracle Database та Oracle Fusion Middleware, він може бути легко розгорнутий у існуючих середовищах.

Цей повністю інтегрований програмний комплекс розроблений для апаратної платформи x86-64. Він використовує операційну систему Oracle Linux, включену в дистрибутив для спрощення установки, та СУБД Oracle Database для забезпечення високих рівнів безпеки, доступності та масштабованості.

Інші новини

Найкраща ціна