+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle представила нове рішення для ланцюжків постачання Project-Driven Supply Chain

Новий продукт інтегрує бізнес-додатки сімейства Oracle Value Chain Planning та рішення для керування портфелями проектів Oracle Primavera. Воно покликане допомогти компаніям у задоволенні вимог складного бізнес-середовища та оптимізації процесів прийняття рішень.

Інтегруючи додатки для забезпечення повної прозорості проектів, новинка допомагає організаціям приймати виважені рішення про матеріали та виробничі потужності, щоб успішно виконувати основні етапи проектів. відповідно до плану, за винятком непередбачених затримок і витрат.

Рішення також дозволяє організаціям розробляти єдину стратегію планування та реалізації проектів, яка враховує інтереси всіх зацікавлених сторін і підтримує прийняття узгоджених та прибуткових рішень.

Інтеграція з комплексом Oracle E-Business Suite дозволяє учасникам проектних груп приймати своєчасні рішення щодо проектів щодо затримок, перевитрат або необґрунтованих дій. При цьому надається повна інформація про бізнес у реальному часі, включаючи інтерактивні графіки та показники.

Інші новини