+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Oracle анонсує нову версію Oracle Fusion Middleware

Удосконалено також і багато інших компонентів, включаючи Oracle BPM Suite, Oracle Data Integration, Oracle SOA Suite, Oracle WebCenter та Oracle Developer Tools.

Оновлення Oracle WebLogic Server та Oracle Coherence дозволяють підвищити рівень доступності та консолідувати робочі навантаження завдяки мультиарендності. Нові версії продуктів містять функції, що підтримують мультиарендну архітектуру, високу доступність для розподіленого середовища кількох ЦОД, а також інновації для розробників, реалізовані завдяки повній сумісності з Java EE 7 та підтримці Java SE 8. Організації також отримують доступ до однієї платформи безпосередньо на підприємстві або у хмарі через сервіс Oracle Java Cloud Service, заснований на Oracle WebLogic Server.

Для того, щоб підвищити продуктивність розробників, у новій версії Oracle Developer Tools реалізована повна сумісність з платформою Java EE 7, включаючи компоненти REST, JSON, JMS, WebSockets та ін., а також підтримка Java SE 8. Інтеграція між Oracle Coherence та Java SE 8 дозволяє застосовувати лямбда-вираження (Lambdas) та потоки (Streams) високопродуктивної динамічної обробки даних в оперативній пам'яті.

Нова версія Oracle SOA Suite пропонує функції, які спрощують та скорочують час розробки нових інтеграцій та покращують час відгуку. Серед нових можливостей Oracle BPM Suite — сучасний інтерфейс користувача, покликаний підвищити продуктивність персоналу, а також повний набір REST API-інтерфейсів, який дозволяє програмам, створеним за допомогою будь-якої технології розробки, використовувати Oracle BPM Suite як механізм для управління робочими потоками, інтеграції сервісів та координації процесів. Нова версія пропонує покращені можливості користувача для компонентів Oracle WebCenter Sites, Oracle WebCenter Portal і Oracle WebCenter Content. Нова версія платформи Oracle Data Integration розширює можливості роботи з великими даними для компонентів інтеграції даних, управління та контролю даних та забезпечення якості даних.

Інші новини