+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Oracle анонсувала шість нових хмарних сервісів у Oracle Cloud

Хмарне рішення Oracle Cloud Platform дозволяє клієнтам та партнерам Oracle легко створювати нові програми, розширювати функціонал хмарних сервісів Oracle та виконувати міграцію існуючих локальних систем до інфраструктури SaaS. Цей продукт надає ту ж платформу як сервіс, на якій Oracle розмішує власні хмарні програми.

Новий функціонал функціонал Oracle Cloud:

< p>Oracle Big Data Cloud – аналіз та обробка великих обсягів даних за допомогою фреймворку Hadoop на захищеній, еластичній, керованій та простій інфраструктурній платформі, яка повністю інтегрується з іншими службами Oracle Cloud.
Oracle Mobile Cloud – допомога у швидкому випуску мобільних додатків з хмарною серверною інфраструктурою.
Oracle Integration Cloud – швидка розробка, розгортання, моніторинг та менеджмент інтеграції хмара-хмара та хмарно-локальна інфраструктура за допомогою інтуїтивного браузерного інтерфейсу. ефективності, гнучкості та продуктивності. Oracle Java SE Cloud – швидке розгортання додатків Java SE 7/8 поряд з будь-якими необхідними бібліотеками або фреймворками на високодоступну і динамічно масштабовану інфраструктуру Oracle Cloud, забезпечену хмарними інструментами для безперервної інтеграції та управління програмами.

Інші новини