+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Oracle анонсувала хмарне рішення Oracle Cloud Platform for Big Data

Нові сервіси Oracle Big Data Preparation Cloud Service, Oracle GoldenGate Cloud Service, Oracle Big Data Discovery Cloud Service та Oracle NoSQL Database Cloud Service доповнюють сервіси Oracle Big Data Cloud Service та Oracle Big Data SQL Cloud Service, формуючи повне портфоліо рішень для роботи з великими даними у хмарі, що дозволяє клієнтам виконувати інтеграцію, агрегування, підготовку та вивчення інформації з будь-яких джерел у реальному часі.

Oracle Big Data Preparation дозволяє клієнтам автоматизувати, спрощувати та керувати процесом отримання, підготовки, виправлення помилок, збагачення даних та управління ними без ручного втручання. Даний сервіс з механізмом рекомендацій забезпечує суттєве скорочення часу та витрат на підготовку даних. Він поєднує можливості машинного навчання на основі Spark-технологій із такими семантичними технологіями, як обробка природною мовою та набори пов'язаних відкритих даних.

Oracle GoldenGate забезпечує швидке переміщення даних до хмарних сховищ даних. Хмарні сервіси Oracle Database, Oracle Exadata та Oracle Big Data спрощують інтеграцію традиційних корпоративних баз даних та хмарних сервісів керування даними на основі DBaaS, Hadoop, Spark та NoSQL. Інноваційні функції, такі як вбудована автоматизація конфігурування та інтегрований хмарний моніторинг, надають нове середовище інтеграції даних. -користувачам, і фахівцям з дослідження даних. Його поєднання з Oracle Big Data дозволяє клієнтам розпочати роботу з великими даними без необхідності розгортати складні. архітектури, вивчати спеціальні інструменти або залучати експертів.

Oracle NoSQL Database надає розвинене сховище даних типу ключ/значення як економічно ефективне, високопродуктивне рішення для простих операцій над колекціями даних із вбудованими засобами забезпечення високої доступності та еластичним масштабуванням. Цей сервіс відповідає вимогам сучасних корпоративних додатків, яким потрібні прості, швидкі, гнучкі, надійні операції з великими обсягами даних при мінімальному адмініструванні.

Інші новини