+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Opera оголосила про нововведення, що з'явилися в браузері, а також про переваги, які отримують користувачі веб-браузера

Opera оголосила про нововведення, які з'явилися в браузері, а також про переваги, які отримують користувачі веб-браузера

Команда розробників Opera оголосила про нововведення, які з'явилися в браузері, а також про переваги, які отримують користувачі веб-браузера.

Одна з особливостей оновленого браузера полягає в наявності вбудованого блокувальника трекерів відстеження поведінки користувачів в Інтернеті, які використовуються багатьма сайтами. Такий підхід дозволяє зробити взаємодію з веб-простором більш захищеним. Крім того, швидкість роботи браузера також значно зростає. Розробники нададуть користувачам можливість самостійно вибирати, якими даними вони готові ділитися із сайтами.

Функція блокування трекерів може бути включена в меню установки веб-браузера або в його налаштуваннях. Після її включення в адресному рядку браузера відображатиметься відповідна іконка у вигляді щита, клікнувши по якій можна переглянути інформацію про кількість заблокованих трекерів. За потреби користувач може вимкнути цю функцію для окремих сайтів.

В основі блокувальника трекерів лежить технологія EasyPrivacy Tracking Protection List, що працює аналогічно інтегрованому в Opera блокувальнику рекламного контенту. Функція здійснює автоматичне виявлення відомих скриптів трекерів з їх подальшим блокуванням. Використання цієї функції дозволяє прискорити завантаження сайтів у середньому на 20%, а у поєднанні з блокувальником реклами – на 23%.

Opera стає не тільки безпечнішим і швидшим, але також і цікавішим. Функція скріншота робить можливим створення знімків сторінок та їх подальше редагування у вікні браузера. Розробники додали цьому інструменту нові можливості.

Після натискання на іконку камери ви можете зберегти сторінку у вигляді PDF-файлу або зробити повнорозмірний скріншот. Крім того, при необхідності можна виділити лише частину сторінки, зробити її знімок, а потім розпочати редагування. Розробники покращили інструменти розмиття та малювання, а у функції скріншота з'явилася можливість вставки тексту, власних селфі або емодзі.

Ще Opera пропонує своїм користувачам безкоштовний, безлімітний і не зберігає логів VPN. Браузер Opera більше 3 років надає функцію, що дозволяє приховати ваше місцезнаходження та реальну IP-адресу від сайтів. Активація цієї функції передбачає створення захищеного з'єднання з однією з локацій, де є сервери Opera. Такий підхід дозволяє значно підвищити рівень приватності при взаємодії з веб-сайтами. Крім того, браузерний VPN є непоганим захистом при роботі в публічних мережах Wi-Fi, оскільки він не дозволяє третім особам бачити відвідувані сайти.

Інші новини