+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

OpenShift Service Mesh - Red Hat запустила рішення для забезпечення міжсервісної взаємодії програм Kubernetes на базі платформи Red Hat OpenShift 4

OpenShift Service Mesh - Red Hat запустила рішення для забезпечення міжсервісної взаємодії програм Kubernetes на базі платформи Red Hat OpenShift 4

Red Hat повідомила про запуск рішення OpenShift Service Mesh, яке має забезпечити міжсервісну взаємодію програм Kubernetes на базі платформи Red Hat OpenShift 4.

Нова система організовує ефективну наскрізну роботу з архітектурами мікросервісних додатків і дозволяє не замислюватися вкотре про розробку бізнес-додатків, логіки та мережевих сервісів.

Як зазначається, мікросервіси розраховані на роботу як хмарно-орієнтовані програми. Вони працюють на основі сервісних мереж-мереж. Саме функціонування останніх і спрощує OpenShift Service Mesh, оскільки дозволяє візуалізувати mesh-топології, відстежувати трафік на рівні окремих сервісів та застосовувати політики безпеки.

Розробники відзначають низку переваг OpenShift Service Mesh у порівнянні з іншими системами такого роду. Це, наприклад, уніфікація та оптимізація базових технологій Istio, Kiali та Jaeger, що дозволить зосередитись на функціональності додатків. А ще система дозволяє автоматизувати типові завдання на кшталт встановлення, обслуговування та управління життєвим циклом ПЗ.

Технічна та аналітична підтримка, а також стратегічний консалтинг доступна в рамках Red Hat Services.

Інші новини