+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

One Q Mobile Print - новий додаток для мобільного друку та авторизації на корпоративних принтерах та МФУ

One Q Mobile Print - новий додаток для мобільного друку та авторизації на корпоративних принтерах та МФУ

Новий додаток для мобільного друку One Q Mobile Print вже доступний в Apple App Store і Google Play. Тепер користувачі One Q можуть відправляти документи на друк безпосередньо з мобільних пристроїв, а також використовувати смартфони для авторизації на корпоративних принтерах і МФУ.

Новий мобільний додаток дозволяє використовувати власні смартфони та планшети для відкладеного друку на корпоративних мережевих принтерах та МФУ. Це дає додаткову гнучкість і зручність у роботі. Співробітники можуть друкувати в будь-який час і з будь-якого місця — з будинку, з офісу або по дорозі на роботу.

Використовуючи смартфони для авторизації на принтерах і МФУ, можна суттєво знизити вартість володіння системою безпечного друку. Це дозволяє відмовитися від карт доступу, відпадає необхідність у купівлі додаткового обладнання (зчитувачів та IP-мостів). Не потрібно встановлювати програмний клієнт усередину друкованих апаратів. Крім того, сам мобільний додаток додатково ніяк не ліцензується.

Як це працює: встановлюєте та реєструєте мобільний додаток One Q Mobile Print App; відправляєте документ на друк безпосередньо зі свого смартфона або планшета; підходить до будь-якого зручного і доступного вам принтера/МФУ в офісі; відкриваєте додаток і вибираєте потрібний документ зі списку на друк; для вибору принтера скануєте QR-код, розміщений на пристрої; отримуєте вибрані документи прямо в руки.

Додаток One Q Mobile Print App доступно для пристроїв iOS та Android. Підтримує формати файлів - MS, Office, Open Office, iWork, CSV, RTF, PDF, TIFF, JPEG, GIF, PNG. Мобільний додаток працює безпосередньо з сервером One Q VDMS, без додаткових серверних модулів та ліцензій.

Щоб скористатися всіма перевагами мобільного друку, необхідно оновити версію One Q до 5.1.6 або вище. Всі принтери та МФУ в офісі потрібно забезпечити QR-кодами, які відповідають мережевій адресі друкуючого пристрою, їх можна роздрукувати прямо з порталу One Q. Користувачі можуть безкоштовно скачати мобільний додаток в магазинах Apple App Store і Google Play. Встановивши додаток собі на смартфон, необхідно ввести свої облікові дані.

Інші новини

Найкраща ціна