+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Офіційно підтверджено можливість відкладати оновлення Windows 10 максимум на 35 днів

Офіційно підтверджено можливість відкладати оновлення Windows 10 максимум на 35 днів

MICROSOFT ПІДТВЕРДИЛА МОЖЛИВІСТЬ ПРИПИНИТИ ОБНОВЛЕННЯ У WINDOWS 10

Починаючи з наступного місяця, нова функція стане доступною для користувачів усіх версій Windows 10.

MICROSOFT офіційно підтвердила, що, починаючи з наступного місяця, у всіх користувачів (включаючи користувачів Home SKU) з'явиться можливість відкладати оновлення максимум на 35 днів.

Вперше функція з'явилася в інсайдерських збірках ОЗ у січні нинішнього року, але оновлення можна було відстрочити лише на сім днів. Досі вона була доступна виключно для користувачів Windows 10 Pro та Enterprise, проте з травня 2019 року функцією зможуть користуватися всі, незалежно від версії Windows 10. Причому відкладати можна буде не лише оновлення функціоналу, а й щомісячні (кумулятивні) апдейти.

«Завдяки відгукам користувачів ми знаємо, що оновлення можуть надходити в незручний час, наприклад, коли комп'ютер потрібен для презентації. Тому ми реалізуємо можливість для користувачів зупиняти функціональні та щомісячні оновлення на строк до 35 днів (на сім днів за один раз, з можливістю відкладення до п'яти разів). Після закінчення 35-денного терміну користувачі мають встановити оновлення, і тоді у них знову з'явиться можливість відстрочки», - повідомили в Microsoft.

Наступне функціональне оновлення Windows 10 отримало назву May 2019 Update, і хоча його фінальна збірка вже готова, Microsoft хоче ще деякий час потестувати її. Прев'ю-версія вийде цього тижня і тестуватиметься протягом місяця до релізу остаточного складання.

Інші новини