+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Off-Facebook Activity дозволить користувачеві керувати інформацією, якою програми та сайти обмінюються із соціальною мережею

Off-Facebook Activity дозволить користувачеві керувати інформацією, якою програми та сайти обмінюються із соціальною мережею

Контролювати інформацію про себе з інших сайтів зможуть користувачі Facebook.

Йдеться про впровадження нової функції, що дозволяє користувачеві отримувати та керувати тією інформацією про себе, якою програми та сайти обмінюються із соціальною мережею. «Off-Facebook Activity дозволяє вам побачити зведення додатків та сайтів, які надсилають нам інформацію про вашу діяльність, та очистити цю інформацію з вашого облікового запису, якщо ви хочете», — написала компанія у своєму офіційному блозі.

Найближчим часом функція почне працювати в Ірландії, Південній Кореї та Іспанії, а протягом кількох місяців буде впроваджена в інших країнах.

Влітку цього року Facebook було призначено рекордний штраф у 5 млрд дол за витік даних користувачів соціальної мережі. Це найбільший штраф, отриманий технологічною компанією США. Крім того, Федеральна торгова комісія США вимагає від Facebook посилення вимог до охорони особистих даних користувачів.

Інші новини