+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Occipital придбала GeoCV, стартап в області 3D, що дозволяє створювати фотореалістичні 3D+360 віртуальні тури

Occipital придбала GeoCV, стартап в області 3D, що дозволяє створювати фотореалістичні 3D+360° віртуальні тури

Occipital придбала GeoCV, стартап у сфері 3D. Команда GeoCV створить центр розробки Occipital і розвиватиме продукти на основі технологій комп'ютерного зору та машинного навчання.

Продукт GeoCV дозволяє швидко створювати фотореалістичні 3D+360° віртуальні тури приміщень із високою точністю. Для зйомки використовується смартфон у комбінації із 3D-сенсором Occipital, з яким GeoCV співпрацює з 2015 р. Створені 3D-моделі використовуються для маркетингу та документації об'єктів нерухомості. За даними компанії, у світі налічується близько 20 млрд. об'єктів житлової та комерційної нерухомості, і цифрова копія допомагає протягом всього життєвого циклу об'єкта. Згідно з Data Bridge Market Research, ринок 3D-моделювання та картографування може зрости до $11,4 млрд до 2026 р.

Occipital – компанія у сфері просторових обчислень. Продукти Occipital для 3D-сканування покривають цілий спектр об'єктів: від предметів та приміщень до великих відкритих просторів. Технології компанії дозволяють AR, VR, мобільним та роботизованим пристроям орієнтуватися у просторі, будувати його карту та розпізнавати його. Компанія створена в 2008 р. і має офіси в США (Сан-Франциско, Боулдер, Гейнсвілл) та Європі (Мадрид).

«У GeoCV нам вдалося зібрати унікальну команду експертів у 3D. Поєднання зусиль з лідером ринку прискорить розробку нових програм комп'ютерного зору та 3D-візуалізації. Разом з Occipital ми продовжимо робити внесок у демократизацію застосування 3D-зйомки, що завжди було нашим пріоритетом, – сказав співзасновник та CEO GeoCV. – Компанія починає активний пошук топових розробників».

«Здатність бачити і розуміти навколишній світ у 3D – ключовий елемент мобільних та пристроїв наступного покоління. Ми раді приєднатися до однієї з найсильніших у світі команд у цій галузі та разом створювати нові можливості для приватних користувачів та бізнесу», – зазначив співзасновник та CTO GeoCV.

Інші новини