+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оголошено про офіційне завершення угоди з продажу бізнесу Red Hat компанії IBM

Оголошено про офіційне завершення угоди з продажу бізнесу Red Hat компанії IBM

Оголошено про врегулювання всіх формальностей та офіційне завершення угоди про продаж бізнесу Red Hat компанії IBM. Угода була погоджена на рівні антимонопольних служб країн, у яких зареєстровані компанії, а також акціонерів та рад директорів. Сума угоди склала приблизно 34 мільярди доларів, у розрахунку 190 доларів за акцію (зараз вартість акції Red Hat становить 187 доларів, а на момент оголошення угоди була 116 доларів).

Red Hat продовжить діяльність як окремий, незалежний і нейтральний підрозділ у групі IBM Hybrid Cloud, і збереже всі раніше встановлені партнерські відносини. Новий підрозділ очолить Джим Уайтхерст (Jim Whitehurst), який обіймав посаду керівника Red Hat, і команда менеджерів Red Hat. Елементи бренду Red Hat буде збережено. Разом компанії IBM та Red Hat планують випустити платформу для гібридних хмарних систем нового покоління, засновану на Linux та Kubernetes. Очікується, що ця платформа дозволить стати об'єднаною компанії найбільшим провайдером гібридних хмарних систем.

IBM збереже прийняту в Red Hat відкриту модель розробки і продовжить підтримувати суспільство, що сформувалося навколо продуктів Red Hat. У тому числі буде продовжено участь у різноманітних відкритих проектах, до розробки яких було залучено компанію Red Hat. Крім того, IBM та Red Hat продовжать відстоювати інтереси вільного ПЗ, надаючи патентний захист та можливість використання своїх патентів у відкритому ПЗ.

Приєднання Red Hat до IBM допоможе досягти нового рівня розвитку та залучить додаткові ресурси для посилення впливу відкритого ПЗ, а також дасть можливість довести технології Red Hat до ширшої аудиторії. При цьому буде збережена корпоративна культура, що сформувалася в Red Hat, і прихильність моделі розробки на основі відкритого вихідного коду. У компанії продовжать домінувати такі цінності, як співпраця, прозорість процесів та меритократія.

Лідери проектів Fedora та CentOS запевнили спільноту, що місія, модель управління та цілі проектів залишаються колишніми. Red Hat братиме участь у розробці upstream-проектів, як це робилося раніше. Жодних змін не передбачається, у тому числі працевлаштовані в Red Hat розробники Fedora і CentOS продовжать працювати над колишніми проектами, а спонсорство над усіма проектами, що раніше підтримуються, буде збережено.

Інші новини

Найкраща ціна