+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Оновлений брандмауер Dr.Web: менше запитань, більше користі!

Компанія "Доктор Веб" повідомляє про випуск кардинально оновленого брандмауера у складі персональних продуктів Dr.Web версії 6.0 для Windows. Основним нововведенням стала база довірених додатків, що постійно оновлюється, яка позбавляє користувачів від необхідності вручну створювати правила для відомих брандмауеру програм. Windows, ручне налаштування яких могло викликати труднощі у користувачів. Їхній перелік постійно оновлюється. Це нововведення дозволило автоматизувати дії брандмауера щодо свідомо безпечних програм. Також було реалізовано сервіс централізованої обробки всіх повідомлень драйвера про мережну активність, який видає користувачам повідомлення лише про підозрілі спроби з'єднання. Завдяки цьому сервісу підвищилася стабільність роботи брандмауера, зокрема в умовах підвищеного навантаження. Крім того, було спрощено діалог створення нового правила: тепер у ньому відображаються лише невідомі додатки.

Водночас було здійснено низку доробок у плані вже наявних функціональних можливостей брандмауера. Так, покращено роботу в розрахованих на багато користувачів системах, зокрема, доопрацьовано підтримку служби швидкого перемикання користувачів (FUS). Також була оптимізована підтримка засобу контролю облікових записів (UAC), що дозволило позбавити користувачів від системних запитів після першої авторизації. Крім цього, покращено сумісність із USB-модемами та VPN-з'єднаннями, а також інтеграція з Центром безпеки Windows (Windows Security Center у Windows XP/Vista, Action Center у Windows 7).

Зміни торкнулися і користувальницького інтерфейс. У менеджері мережевих підключень знято обмеження на кількість інтерфейсів, що виводяться. У всіх діалогах з'явилася можливість створювати та копіювати правила.

Виявлені в роботі брандмауера помилки були виправлені.

Таким чином, брандмауер Dr.Web тепер набагато менше відволікає користувача діалогами. правил і забезпечує стабільний і надійний захист від мережевих атак незалежно від рівня навантаження. p> 

Інші новини

Найкраща ціна