+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлене рішення Kaspersky Security для мобільних пристроїв – тепер із підтримкою Windows Phone та Samsung SAFE™

За прогнозами аналітичної компанії Gartner, у 2014 році у світі буде продано 1,9 млрд мобільних телефонів, що на 5% більше, ніж у 2013 році. Крім того, експерти Gartner припускають, що цього року особливу популярність наберуть планшети та гібридні пристрої — за їх оцінками, цей сегмент зросте на 54%1. В умовах, коли мобільні пристрої, у тому числі особисті, починають все частіше використовуватися в робочих цілях, витісняючи традиційні робочі станції, «Лабораторія Касперського» звертає особливу увагу на посилення їхнього захисту та розробку інструментів для зручного адміністрування та контролю смартфонів та планшетів у корпоративних мережах. .

Платформа Windows Phone міцно зайняла третю позицію за популярністю серед користувачів після Android та iOS. При цьому частина компаній віддає перевагу саме мобільній ОС компанії Microsoft, оскільки вони зберігають однаковість програмного забезпечення, використовуваного у межах корпоративної IT-инфраструктуры. Оновлене рішення Kaspersky Security для мобільних пристроїв містить технології, необхідні для якісного захисту пристроїв на базі Windows Phone 8 та всіх наступних версій цієї платформи від актуальних інтернет-загроз, а також передбачає зручні інструменти адміністрування за допомогою єдиної консолі для керування системою інформаційної безпеки. Крім цього, нова версія рішення «Лабораторії Касперського» надає IT-адміністраторам можливість налаштування індивідуальних безпекових політик для кожного співробітника, який користується мобільними пристроями, а також забезпечує підтримку політик Exchange ActiveSync.

У свою чергу, програма Samsung для бізнесу — SAFE™ передбачає стандартизацію функцій безпеки в мобільних пристроях, що використовуються в робочих цілях та мають доступ до корпоративних мереж. Зокрема, смартфони та планшети обов'язково повинні підтримувати Microsoft Exchange ActiveSync та захищене з'єднання через VPN, бути здатними шифрувати дані та мати MDM-функціонал, що забезпечує IT-адміністраторам легке управління та контроль таких пристроїв. Всі ці інструменти безпеки, реалізовані в новій версії Kaspersky Security для мобільних пристроїв, дозволять IT-фахівцям будь-якої організації забезпечити надійний захист корпоративних смартфонів і планшетів і підвищити рівень безпеки даних, що зберігаються на них, просто інтегрувавши рішення «Лабораторії Касперського» в існуючу IT-інфраструктуру компанії .

«З кожним днем ​​питання захисту мобільних пристроїв стає дедалі нагальнішим. Особливо він актуальний для компаній, у чиїх Корпоративні мережі для робочих цілей використовують велику кількість смартфонів і планшетів, у тому числі і особистих. У такій ситуації ми природно приділяємо особливу увагу розробці нових рішень, що забезпечують якісний і комплексний захист мобільних пристроїв і даних, що зберігаються на них від всіляких сучасних кіберзагроз. Більш того, для досягнення максимального результату ми прагнемо поєднати зусилля з провідними гравцями IT-ринку, зокрема з виробниками пристроїв. І нова версія нашого рішення для корпоративних користувачів, що забезпечує безпеку платформи Windows Phone і відповідає вимогам програми Samsung SAFE, є найкращим підтвердженням цього», — зазначив Віктор Яблоков, керівник управління мобільних рішень «Лабораторії Касперського».

Оновлене рішення Kaspersky Security для мобільних пристроїв може використовуватися як окремо, так і в комплексі з іншими програмами, об'єднаними в рамках захисної платформи Kaspersky Security для бізнесу, що надає можливість централізованого керування системою інформаційної безпеки.

Інші новини