+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення для Windows 10 Windows Defender викликали неможливість відновлення пошкоджених файлів за допомогою sfc/scannow

Оновлення для Windows 10 Windows Defender викликали неможливість відновлення пошкоджених файлів за допомогою sfc /scannow

Деякі користувачі Windows 10 зненацька зіткнулися з неможливістю відновлення пошкоджених файлів за допомогою sfc /scannow. Імовірна причина проблеми – нова версія Windows Defender.

Функція сканування файлів у вбудованому інструменті Windows System File Checker запускається як належить, проте потім процес завершується і з'являється повідомлення наступного характеру: Windows Resource Protection виявив пошкоджені файли, але не зміг виправити деякі з них. Подробиці відновлення онлайн включені у файл реєстру CBS у windir\Logs\CBS\CBS.log. Наприклад, C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. Подробиці відновлення офлайн включені у файл реєстру /OFFLOGFILE flag».

Проте, за словами читачів порталу Bleeping Computer, як показує перевірка вищезгаданих файлів за допомогою команди fsutil hardlink list, з хешами їх посилань все гаразд.

Незважаючи на те, що проблема виникла відразу після виходу планових липневих оновлень від Microsoft, її причиною є оновлення для Windows Defender. Щомісячні оновлення для Windows регулярно викликають ті чи інші проблеми, однак у цьому випадку вони, схоже, ні до чого, оскільки збій у sfc /scannow стався на системах, де липневі оновлення ще не були встановлені.

Проблемним апдейтом для Windows Defender може бути версія 1.297.823.0, проте Microsoft поки що не підтвердила це. Ймовірно, виробник виправить проблему з виходом найближчих оновлень.

Інші новини

Найкраща ціна