+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення інтерфейсу користувача DevTools для учасників програми попередньої оцінки Microsoft Edge

Оновлення інтерфейсу користувача DevTools для учасників програми попередньої оцінки Microsoft Edge

Раніше цього місяця Microsoft випустив перші попередні зборки наступної версії Microsoft Edge. Розробники, які використовують збірки Dev та Canary, могли помітити одну істотну зміну, яка зроблена навмисно: якщо відкрити DevTools (інструменти розробника) у браузері, темна тема включена за замовчуванням.

Інтерфейс може здатися знайомим, і це не випадково! Microsoft почала приводити темну тему у відповідність до VS Code, щоб узгодити зовнішній вигляд усіх інструментів, які Microsoft пропонує веб-розробникам.

Коли Microsoft почав планувати оновлення візуальної частини DevTools для перших попередніх збірок Canary і Dev, Microsoft шукав можливості для узгодження інтерфейсу з іншими продуктами. Microsoft.

Узгодженість — одна з основних цілей Microsoft у роботі над новими DevTools, оскільки Microsoft  прагне надати єдиний оптимізований інтерфейс для інструментів Microsoft Edge на різних платформах, незалежно від того, що ви переглядаєте — вікно браузера або веб-додаток. У зв'язку з зростаючою популярністю VS Code єдине правильне рішення — шукати спільні риси та аспекти, які узгоджують можливе.

Дані Microsoft показують, що більше 85% користувачів використовують той чи інший варіант темної теми в VS Code, тому Microsoft вирішив за замовчуванням включити темну тему для DevTools в браузері. Якщо темна тема вам не подобається, Microsoft додав нову світлу тему. Щоб вибрати її, просто натисніть клавішу F1 або перейдіть до налаштувань за допомогою кнопки […] у верхньому правому куті DevTools.

Якщо хочете, щоб інструменти розробника виглядали як у Chromium за промовчанням, виберіть тему Dark (Chromium) або Light (Chromium).

Інші новини