+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення для безпеки McAfee Endpoint Security (ENS) блокує користувачам можливість авторизуватися на своїх комп'ютерах

Оновлення безпеки McAfee Endpoint Security (ENS) блокує користувачам можливість авторизуватися на своїх комп'ютерах

Оновлення для безпеки McAfee Endpoint Security (ENS) блокує користувачам можливість авторизуватися на своїх комп'ютерах.

Одним з перших на форумі Reddit з'явилося повідомлення про те, що IT-фахівці британської компанії UK Power Networks заборонили співробітникам авторизуватися на своїх комп'ютерах через «системне оновлення McAfee». Спочатку передбачалося, що це пов'язано з атакою здирницького ПЗ, проте, судячи з коментарів на форумі, проблема була викликана оновленням для McAfee ENS Exploit Prevention.

Окрім UK Power Networks, оновлення також викликало збої в роботі сервісів одного з найбільших у світі бюро кредитних історій Experian.

Згідно супровідному бюлетеню McAfee, після встановлення оновлення Exploit Prevent під номером 9418 на Windows-ПК з версією McAfee ENS 10.2 та активованою функцією Exploit Prevention у користувачів виникають проблеми з авторизацією. Виробник вирішив проблему, випустивши оновлення 9419.

На жаль, користувачі порушених систем не можуть авторизуватися навіть після вимкнення Exploit Prevention. Вирішити проблему можна вручну, змінивши налаштування реєстру Windows. Зміни мають бути внесені у безпечному режимі – справжній головний біль для системних адміністраторів у компаніях із тисячами комп'ютерів.

Інші новини

Найкраща ціна