+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення серверних UNIX-продуктів Dr.Web 6.0

У програмних продуктах Dr.Web для файлових серверів (Samba і Novell Storage Services), поштових серверів та інтернет-шлюзів UNIX з'явилися нативні пакети для Linux, FreeBSD та Solaris. Крім того, було додано підтримку офіційних репозиторіїв для Debian (і всіх заснованих на ньому дистрибутивів), ALT Linux, PC Linux, Mandriva, RHEL, Fedora, CentOS та SUSE. Для FreeBSD тепер підтримуються метапорти. Ці нововведення дозволяють спростити встановлення та підтримку продуктів Dr.Web.

У рамках оновлення у всіх чотирьох продуктах були виправлені виявлені помилки, що стосуються як функціоналу, так і інтерфейсу. Окремо ряд змін торкнувся Dr.Web для поштових серверів UNIX — зокрема, було виправлено помилки в POP3- та IMAP-модулях.

У складі серверних продуктів Dr.Web версії 6.0 для UNIX та Dr.Web 6.0 для Linux було оновлено інсталятори. Оновлення пов'язане з виправленням виявлених помилок в інсталяторах та деінсталяторах продуктів. Були виправлені виявлені помилки роботи Dr.Web 6.0 для Linux з програмним комплексом Dr.Web Enterprise Suite 6.0. >

Програмні продукти Dr.Web для поштових серверів, файлових серверів та інтернет-шлюзів UNIX доступні відповідно в рамках ліцензій на Dr.Web Mail Security Suite, Dr.Web Server Security Suite та Dr.Web Gateway Security Suite.

Інші новини

Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль