+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення Paragon Hard Disk Manager Suite до 15 версії

До складу оновленого пакету Paragon Hard Disk Manager Suite 15 входить програма Embedded Recovery Media Builder 3.0, яка створює диски аварійного відновлення на базі Windows PE та Linux, і, якщо у користувача встановлена ​​ОС Windows 7 або новіше, завантаження додаткових компонентів не потрібне. Користувачам XP/Vista необхідно встановити також утиліти Windows Assessment та Deployment Kit або Automated Installation Kit.

Версія 15 забезпечує запуск резервування та відновлення на рівні файлів на всіх підтримуваних віртуальних контейнерах: pVHD, VHD, VHDX, VMDK. Надається можливість безпечно прати дані з твердотільних накопичувачів та зі звичайних жорстких дисків, знищуючи всю інформацію без можливості відновлення.

Ще одна особливість релізу – це доопрацьований інтерфейс. Застарілі функції, пов'язані з контейнером резервних копій PBF, тепер за умовчанням приховані (натискання команди Legacy Features у меню інструментів активує їх назад). Інші реорганізовані блоки інтерфейсу суттєво спрощують навігацію за такими можливостями, як створення розділів, контроль та корекція завантаження, резервування файлів та образів, копіювання дисків, стирання даних та ін. Комплекс Paragon Hard Disk Manager Suite 15 підтримує всі версії ОС Windows, починаючи з 2000 Professional SP4.

Інші новини

Найкраща ціна