+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення лінійки мобільних рішень для бізнесу Citrix

Для вирішення завдання віддаленого доступу в арсеналі Citrix є два продукти: XenApp для віртуалізації та безпечної доставки додатків Windows на клієнтські пристрої та XenDesktop для доставки робочих столів » Windows з максимальною продуктивністю.

Обидва продукти тепер використовують єдину платформу і відрізняються більше внутрішніми механізмами: з точки зору користувачів їх функції схожі.

У Platinum версії XenDesktop 7.5 поповнився засобами міграції додатків з фізичної у віртуальне середовище (AppDNA) та XenMobile MDM. Система управління мобільними пристроями MDM вважається одним з основних елементів корпоративної мобільності, а AppDNA автоматизує процес аналізу сумісності додатків Windows XP і Windows Server 2003 з віртуальним середовищем, усуваючи одну з головних перешкод на шляху впровадження технологій віртуалізації Citrix. Ризик переходу знижується, оскільки замовники отримують впевненість у тому, що їхні додатки коректно працюватимуть у новій інфраструктурі. Програми, помічені як проблемні, можна перевірити вручну, але це вже не такий довгий і стомлюючий процес, як раніше.

Цього року XenDesktop також планується інтегрувати з Microsoft Azure. Куплена Citrix у січні технологія стороннього розробника має підвищити якість роботи користувачів на поганих каналах зв'язку. А технологія Citrix HDX вже оптимізована для роботи в мобільних мережах і підтримує пристрої з екранами мультитач. У Citrix вважають, що XenDesktop перевершує рішення конкурентів щодо простоти розгортання та управління. А спростити вибір та покупку замовникам допоможе пакет Citrix Workspace Suite. Це закінчене рішення для безпечної доставки додатків, управління додатками, даними та сервісами з будь-якого пристрою через мережу, що відкриває нові шляхи для ефективної роботи. До нього входять XenApp і XenMobile, мобільні програми Worx, ShareFile, XenDesktop та ліцензія SSL VPN для NetScaler.

Citrix NetScaler – один із найпопулярніших у світі продуктів компанії, що застосовується практично всіма хмарними провайдерами. Він передбачає інтеграцію з XenMobile, XenDesktop і з мережевими технологіями Citrix, включає засоби балансування навантаження, прискорення роботи додатків, міжмережевий екран Web і платформу для підтримки корпоративної мобільності, а також систему Citrix CloudBridge для оптимізації каналів WAN. Технологія NetScaler MobileStream підвищує швидкість роботи мобільних мереж та програм та безпеку доступу як для компаній, так і для кінцевого користувача. Це ще один зростаючий напрямок бізнесу Citrix. Попит на такі рішення стимулює розвиток хмарних технологій.

Для отримання доступу та редагування файлів з різних джерел безпосередньо на мобільних пристроях компанія Citrix пропонує клієнтам ShareFile.

Компанії можуть контролювати безпеку корпоративної інформації в сервісах персональних даних , підвищуючи продуктивність роботи та безпеку. Citrix також випускає пакет програм для розробки програм ShareFile StorageZone Connectors, який дозволяє розробляти з'єднання для будь-яких систем керування корпоративним контентом, розширюючи типи даних, до яких користувачі можуть отримати доступ або редагувати за допомогою ShareFile.

Інші новини