+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оголошено термін виходу Windows 7

Нова клієнтська операційна система Windows 7 вийде в січні 2010 року або поблизу цієї дати. Про це сьогодні у листі великим замовникам та партнерам корпорації повідомив старший віце-президент Microsoft Білл Вегте, завтра текст листа має бути опублікований на сайті Microsoft.

У своєму посланні Білл Вегте поспішив запевнити замовників у сумлінності корпорації. "Ви неодноразово говорили нам про те, що хотіли б отримувати регулярніші та передбачуваніші графіки розробки нових операційних систем, - звертається він до партнерів. - Зараз ми орієнтуємося на випуск ОЗ на самому початку 2010 року".

Вегте торкнувся і хворої теми сумісності програмного забезпечення операційних систем. Він визнав, що багато корпоративних клієнтів, почавши використання Windows Vista у своїй роботі, отримали безліч проблем із сумісністю звичних програм і нової операційної системи. Але, як запевняє віце-президент Microsoft, нова Windows 7 при переході з Windows Vista таких неприємностей не завдасть. програм, сумісних з Vista, не будуть втрачені, оскільки програмне забезпечення зможе працювати і з Windows 7, - наводить слова Вегте CyberSecurity. >

Інші новини