+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Nvidia оголосила про співпрацю з Amazon по платформі NVIDIA Jetson

Nvidia оголосила про співпрацю з Amazon по платформі NVIDIA Jetson

Nvidia оголосила про співпрацю з компанією Amazon по платформі NVIDIA Jetson, щоб наділити штучним інтелектом і глибоким навчанням мільйони підключених пристроїв. Це спільне рішення дозволяє створювати, навчати та оптимізувати моделі на AWS і потім їх розгортати на кінцевих пристроях на базі Jetson за допомогою AWS IoT Greengrass.

Платформа NVIDIA Jetson пропонує можливості ІІ в кінцевому пристрої з високопродуктивними і економічними обчисленнями. Вона отримала застосування в автономних машинах і розумних камерах у таких індустріях, як роздріб, виробництво, сільське господарство та інші, зазначили в Nvidia.

AWS IoT Greengrass акуратно переносить AWS на кінцеві пристрої, включаючи інференс машинного навчання, щоб можна було його застосовувати локально до генерованих даних, одночасно використовуючи хмару для управління, аналітики і надійного зберігання. Пристрої на базі Jetson виконують інференс локально, щоб отримувати результат практично миттєво за допомогою AWS IoT Greengrass. Потім дані відправляються назад до сервісів машинного навчання, таких як Amazon SageMaker, для підвищення точності моделі.

Jetson поставляється з повноцінним набором програмних інструментів і SDK, включаючи NVIDIA JetPack. Також підтримуються різні фреймворки, такі як MXNet, Caffe, TensorFlow і PyTorch, що дозволяють розробникам використовувати ці алгоритми для швидкого розгортання додатків реального світу, стверджують у Nvidia.

«Jetson – це високопродуктивний комп'ютер, побудований на тій же архітектурі та уніфікованому ПЗ, що й потужні суперкомп'ютери. Ми пропонуємо маленький Jetson Nano на допомогу Jetson AGX Xavier, щоб можна було масштабувати маленькі IoT пристрої до потужних IoT шлюзів».

Як зазначили у Nvidia, Jetson та AWS IoT Greengrass дозволяють з легкістю розгортати моделі машинного навчання, оптимізовані для IoT пристроїв. Клієнти можуть заощадити трафік та витрати, виконуючи інференс практично в реальному часі прямо на пристрої Jetson, а не надсилаючи дані у хмару.

Згідно із заявою Nvidia, Jetson наділяє штучним інтелектом програми, які раніше здавались нереальними. У сільському господарстві камери на базі Jetson із запущеним AWS IoT Greengrass можуть знаходити бур'яни практично в реальному часі, знімати раніше невизначені бур'яни, завантажувати аномалії в хмару та швидко перенавчати та розгортати модель. Це поєднання технологій робить сільське господарство ефективнішим і дозволяє вирішувати проблему достатку їжі для населення. Автоматична оптична перевірка дозволяє швидко визначати дефекти в продуктах безпосередньо на виробництві, щоб уникнути затримок у роботі конвеєра. Це підвищує продуктивність, мінімізує втрати і, зрештою, покращує загальну ефективність роботи. У роздробі пристрою на базі Jetson можуть перевіряти склади, відстежувати поведінку покупців і вилучати та обробляти дані на кінцевому пристрої, застосовуючи AWS IoT Greengrass для розгортання навчених нейромереж. Це дозволяє підвищити ефективність роботи і в роздріб.

Інші новини