+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Nvidia та SAS оголосили про співпрацю у сфері машинного навчання, комп'ютерного зору та обробки природної мови

Nvidia та SAS оголосили про співпрацю у сфері машинного навчання, комп'ютерного зору та обробки природної мови

SAS оголосила про свою співпрацю з Nvidia. Партнери займуться спільними розробками у сфері машинного навчання, комп'ютерного зору та обробки природної мови. Графічні процесори та бібліотеки CUDA-X AI від Nvidia посилять рішення на основі штучного інтелекту від SAS, що дозволить підвищити швидкість обробки даних та зробити їх аналіз більш точним.

Партнерство з Nvidia – черговий стратегічний крок SAS у рамках її програми розвитку технологій ІІ. Раніше компанія оголосила про масштабні інвестиції у цей напрямок – протягом трьох найближчих років їх сумарний обсяг становитиме $1 млрд. Інвестиційний план передбачає розробку та впровадження нових рішень, послуг, освітніх програм тощо. Технічний та виконавчий директор SAS окреслив ключові моменти цієї стратегії у програмному документі «Штучний інтелект: неминучі наслідки технології».

ІІ стає незамінним у багатьох галузях – у охороні здоров'я та фармацевтиці, у промисловості, фінансах та багатьох інших, вважають у SAS. Компанії, що працюють у цих галузях, завдяки співпраці SAS та Nvidia отримають низку нових переваг. Наприклад, медичні фахівці зможуть використати технологію розпізнавання об'єктів, щоб відрізнити доброякісні пухлини від злоякісних. Промисловим підприємствам комп'ютерний зір допоможе побачити прихований шлюб прямо на конвеєрі, а фінансові організації заощадять мільярди доларів завдяки своєчасному виявленню шахрайських операцій.

За рахунок графічних процесорів Nvidia з розширеною підтримкою аналітична хмарна платформа SAS Viya, а також рішення на її основі – насамперед SAS Visual Data Mining and Machine Learning та SAS Event Stream Processing – отримають ще більш продуктивний ІІ. Це дозволить вирішувати завдання щодо класифікації та розпізнавання зображень, виявлення об'єктів, перекладу мови в текст, визначення емоцій та ін., що, у свою чергу, сприятиме розвитку технологій Інтернету речей (IoT). Наприклад, дрони з ІІ зможуть вести моніторинг промислової інфраструктури для сервісного профілактичного обслуговування, своєчасно запобігаючи виробничим збоям. Графічний процесор, вбудований у такий дрон, дозволить проводити аналіз даних у місці їх зберігання в режимі реального часу, при цьому рішення прийматимуться з високою точністю.

«ІІ перетворює бізнес у різних галузях, і в основі цієї трансформації лежать передові аналітичні інструменти. Потужні графічні процесори допоможуть прискорити аналіз даних та дозволять штучному інтелекту виконувати мільйони математичних операцій за гранично короткий час. Партнерство з Nvidia об'єднає силу двох провідних компаній, щоб реалізувати потенціал ІІ повною мірою», – сказав старший віце-президент SAS з технологій.

Інші новини