+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

NVIDIA анонсувала підтримку мови програмування Python у новій версії CUDA

NVIDIA оголосила про підтримку мови програмування python в новій версії CUDA

NVIDIA оголосила про підтримку мови програмування Python в новій версії CUDA. CUDA (Compute Unified Device Architecture) - це апаратна і програмна архітектура для паралельних обчислень, яка дозволяє значно підвищити продуктивність обчислень за рахунок використання графічних процесорів Nvidia. Python відіграє ключову роль в екосистемі додатків для науки, технологій, аналізу даних та глибокого навчання. NVIDIA заявила, що давно прагне спростити використання обчислювальних потужностей графічного процесора, надаючи стандартизовані бібліотеки, інструменти та програмне забезпечення.

На сьогоднішній день ДОСТУП до графічних процесорів і CUDA з Python можна зробити тільки за допомогою стороннього програмного забезпечення, такого як Numba, CuPy, Scikit-CUDA, RAPIDS, PyCUDA, PyTorch, TensorFlow і так далі. Кожен з цих проектів має свій рівень взаємодії між CUDA і Python.

Саме тому метою створення CUDA Python є об'єднання всієї екосистеми єдиним стандартним набором низькорівневих інтерфейсів для забезпечення прямого доступу з Python до всіх API хоста CUDA. Це спростить відносини між різними бібліотеками і фреймворками.

Проект CUDA Python буде доступний на GitHub. Спочатку NVIDIA запропонує обгортки для Cython/Python для роботи з драйвером CUDA та API під час виконання. У майбутньому компанія збирається розширити підтримку, додавши можливість безпосередньої роботи з бібліотеками CUDA cuBLAS, cuFFT, cuDNN, nvJPEG та іншими.

Інші новини

Найкраща ціна