+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

NtechLab представила рішення щодо розпізнавання осіб, орієнтоване на країни Азії, Близького Сходу та Латинської Америки

NtechLab представила рішення щодо розпізнавання осіб, орієнтоване на країни Азії, Близького Сходу та Латинської Америки

NtechLab представила рішення щодо розпізнавання осіб, орієнтоване на країни Азії, Близького Сходу та Латинської Америки. Рішення здатне розпізнавати особи зі значним відсотком перекриття - до 40%: Алгоритм FindFace, що лежить в його основі, безпомилково розпізнає особи, частково приховані медичними масками, хустками і мотоциклетними шоломами, популярними в азіатському та арабському регіонах.

Для цього рішення NtechLab було значно покращено показники швидкості розпізнавання. Порівняно з попередніми поколіннями рішень на основі FindFace швидкість була збільшена у 5 разів. Також, реалізувавши можливість перерозподілу споживаних системою ресурсів між процесором та відеокартою, фахівці Ntechlab значно підвищили доступність її впровадження. При всього дворазовому збільшенні вкладень в апаратну частину продуктивність системи можна збільшити більш ніж 10 разів. Таким чином, це рішення NtechLab у 2-3 рази економічніше у впровадженні порівняно з рішеннями конкурентів.

Тестування, проведене NtechLab з використанням кількох тисяч камер, дозволяє стверджувати, що рішення здатне одночасно працювати з необмеженою кількістю відеокамер та осіб у базі моніторингу. Підтримка одночасної роботи десятків тисяч камер є ключовою вимогою для реалізації масштабних проектів на кшталт «безпечне місто».

У систему інтегрований антиспуфінг-алгоритм, що дозволяє завдяки аналізу найдрібніших змін в особі людини, міміки та текстури шкіри відрізнити обличчя живої людини від зображення на папері або екранах мобільних пристроїв. Антиспуфінг дозволяє значно скоротити потребу в ресурсах: замість кількох камер достатньо встановити одну. У системі реалізована функція розмежування прав доступу, що дозволяє організувати зручну одночасну роботу на одному об'єкті з «білими» та «чорними» списками: використовуючи її, різні групи користувачів бачитимуть лише дані, дозволені адміністратором. Крім того, рішення NtechLab здатне надсилати оповіщення при виявленні осіб без збігів, тобто працювати за сценарієм «проникнення невідомого».

Інші новини

Найкраща ціна