+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Новий Veeam Availability Suite 9.5 вже доступний - скачайте зараз!

Veeam Availability Suite 9.5 - це найсучасніша версія флагманського продукту Veeam Software. У ній отримали подальший розвиток покращення для великих компаній, що з'явилися у версії 9. Завдяки цим поліпшенням компанії можуть виконувати вимоги угод про гарантований рівень обслуговування (SLA), відновлюючи будь-які ІТ-сервіси, програми та дані за лічені хвилини.

Версія 9.5 це не звичайний проміжний реліз. Тут з'явилося багато критично важливих функцій, які забезпечать великим компаніям ефективніше масштабування та допоможуть реалізувати концепцію доступності даних. Щоб оцінити обсяг впровадження нових технологій, прочитайте такі матеріали: Нові можливості Veeam Backup & Replication 9.5 та Нові можливості Veeam ONE 9.5, де наведено повний перелік нових функцій з їх описом. Тим, хто тільки починає знайомство з версією 9.5, будуть корисні наступні статті, опубліковані до цього дня і присвячені шести найважливішим новим можливостям продукту:

Покращена масштабованість для великих компаній

Щоб допомогти компаніям масштабувати процеси бекапу та реплікації, скоротити вікна бекапу та знизити вплив на виробниче середовище, Veeam Availability Suite 9.5 пропонує нові можливості для масштабування корпоративного рівня. Вони допомагають компаніям скоротити час резервного копіювання та реплікації та знизити їх вплив на виробниче середовище. Можливості включають поліпшену продуктивність резервного копіювання, збільшення швидкості відновлення великих віртуальних машин (ВМ) і зниження навантаження на віртуалізовані сервери та СГД.

Крім того, для підвищення рівня продуктивності та ефективності використання ресурсів при обробці великих обсягів даних версія 9.5 пропонує покращену інтеграцію з ReFS. Маю сказати, що з усіх нових функцій ця — моя кохана. Покращена інтеграція з ReFS допоможе забезпечити стійкість даних резервних копій та захист критичних програм завдяки швидкому клонуванню резервних копій Veeam. При цьому створення та перетворення файлів синтетичних повних резервних копій відбувається до 10 разів швидше. В результаті скорочуються вікна бекапу та знижується навантаження на сховище резервних копій. А завдяки новій технології створення повних копій, знижуються вимоги до ресурсів зберігання. Крім того, забезпечується цілісність архіву резервних копій за рахунок моніторингу пошкодження даних.

ПОВНА підтримка Microsoft 2016

За традицією, компанія Veeam перша пропонує ПОВНУ підтримку нових технологій, які впроваджуються нашими партнерами. Тому і Veeam Availability Suite 9.5 є першим рішенням, яке ПОВНІСТТЮ підтримує технології Microsoft 2016 для дата-центрів. Інтеграція включає підтримку не тільки Windows Server 2016 та Hyper-V 2016, а й найсучасніших версій Microsoft Active Directory, Exchange, SharePoint та SQL Server.

Інші чудові функції

Список чималий! Direct Restore в Microsoft Azure дозволяє відновлювати в хмару машини з резервних копій Veeam для покращення масштабованості та підвищення ефективності. Версія 9.5 дозволяє відновлювати дані прямо в хмару, використовуючи хмарну інфраструктуру Azure як дата-центр для післяаварійного відновлення, що сприяє більш повному використанню гнучких можливостей хмарних ресурсів. Цього не достатньо? Розширено підтримку апаратних снапшотів для користувачів Nimble Storage, у тому числі з'явився новий Veeam Explorer для Nimble Storage, що забезпечує швидке відновлення. Нові можливості аналізу витрат та білінгу у Veeam ONE дозволяють швидше визначити вартість обчислювальних ресурсів та ресурсів зберігання, що використовуються в компанії або необхідні для надання послуги, а розширена підтримка VMware vCloud Director дає користувачам можливість самостійно виконувати бекап та відновлення даних. І багато іншого!

Скачайте НОВИЙ Veeam Availability Suite 9.5 сьогодні!

Не гайте часу! Скачайте НОВИЙ Veeam Availability Suite 9.5 сьогодні, щоб повною мірою використати переваги найсучасніших технологій, і не забудьте взяти участь в ОНЛАЙН-вебінарі. Availability Suite 9.5, який пройде 1 грудня 2016 р. Микола Станкевич, системний інженер у регіоні Росія/СНД, докладно розповість про всі нові функціях та можливостях продукту!

Інші новини