+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Новий програмний продукт з підпискою MSDN – Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition with MSDN Embedded.

З 1 липня 2009 року стає доступним для замовлення новий пакет підписки MSDN - Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition with MSDN Embedded. Нова пропозиція надає можливість здійснити розробки з меншими інвестиціями, а також ліцензувати платформу Майкрософт та засоби розробки, отримати технічну підтримку та ранній доступ до оновлень Майкрософт.

Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition with MSDN Embedded створена на базі стандартних переваг MSDN, надаючи розробникам вбудованих пристроїв доступ до різних операційних систем Майкрософт, технічної підтримки та інших ресурсів за допомогою єдиної підписки. Підписка включає набір засобів розробки Visual Studio та наступні платформи Windows Embedded та технології:

  • Windows Embedded CE - 32-бітна компонентна операційна система реального часу, призначена для малогабаритних пристроїв
  • Windows Embedded Standard - наступне покоління Windows XP Embedded, призначена для корпоративних пристроїв із широкими функціональними можливостями.
  • Windows Embedded NavReady 2009 - надає інноваційні технології, які допомагають створювати пристрої, оптимізовані для портативних навігаційних пристроїв.
  • Windows Embedded POSReady 2009 - гнучка операційна система для безперешкодного підключення периферійних пристроїв, серверів та послуг у пристроях точок обслуговування (POS).


Підписувачі пакету MSDN Premium також отримають доступ до ресурсів MSDN Embedded, таким чином підвищуючи цінність своїх інвестицій у існуючу MSDN підписку.
На друге півріччя 2010 заплановано запуск послуги Windows Embedded Developer Update.


Сервіс Windows Embedded Developer Update буде доступний тільки передплатникам MSDN Embedded і MSDN Premium і надає можливість розробникам безперешкодно впроваджувати новітні технології Microsoft та інших компаній безпосередньо в середу розробки Windows Embed. Ця послуга здійснює підключення до онлайн-сервісу, де знаходяться оновлення продуктів, технології та інші матеріали Майкрософт, такі як драйвера, Пакети Апаратної Платформи (BSP) та інші технології, доступні від всесвітньої партнерської екосистеми Майкрософт. Завдяки даному сервісу клієнти зможуть налаштувати автоматичне сповіщення про вихід оновлень та отримати доступ до них до того, як вони будуть опубліковані.

Інші новини

Найкраща ціна