+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Новий Kaspersky Mobile Security із захистом від SMS-фішингу та безкоштовною базовою версією

Продукт пропонує нові інструменти: «SMS Анти-Фішинг» для перевірки підозрілих посилань у текстових повідомленнях, а також «Тривожний сигнал» (Сірена) для пошуку втраченого смартфона. Крім того, тепер базові функції рішення доступні безкоштовно. Майже 99% мобільних загроз, виявлених «Лабораторією Касперського» у 2012 році, були націлені на платформу Android. Значну їхню частину становить шкідливе ПЗ отримання контролю над пристроєм і розкрадання персональних даних користувачів. Загалом у 2012 році фахівці «Лабораторії Касперського» виявили приблизно у шість разів більше шкідливих програм для Android, ніж попереднього. І, швидше за все, розробка нових загроз для Android цього року продовжуватиметься з тією ж інтенсивністю, а самі шкідливі програми стануть складнішими та небезпечнішими. У той же час користувачі досить часто ризикують втратити важливе значення особистої інформації на своїх гаджетах та без участі шкідливих програм внаслідок втрати чи крадіжки пристрою. Тому Kaspersky Mobile Security має в своєму розпорядженні не тільки інструменти захисту від шкідливого ПЗ та різноманітних атак, але й запобігає попаданню конфіденційної інформації в чужі руки.

Для зручності користувачів «Лабораторія Касперського» відмовилася від розробки двох окремих продуктів: повної версії Kaspersky Mobile Security та безкоштовного рішення Kaspersky Mobile Security Lite. Наразі всі можливості захисного рішення доступні в єдиному дистрибутиві. Таким чином, власники смартфонів зможуть спробувати безкоштовний функціонал, до якого входять «Перевірка на вимогу», «Анти-Злодій», а також «Фільтрація викликів та SMS». В оновленому рішенні модуль «Анти-Злодій» доповнений новою функцією «Тривожний сигнал» (Сірена), яка допоможе знайти смартфон, що знаходиться неподалік. Після її активації пристрій почне видавати гучний звуковий сигнал доти, доки власник не знайде його та не введе секретний код.

Купивши код активації, користувач отримає повнофункціональний захист. У повну нову версію Kaspersky Mobile Security "Лабораторія Касперського" включила найсучасніші захисні технології, у тому числі проактивні та хмарні, що використовують Kaspersky Security Network. Для зручності користувачів передбачено автоматичне сканування та захист у реальному часі. Нова функція «SMS Анти-Фішинг» захищає власника смартфона від небезпечного SMS-спаму і спроб шахрайства, перевіряючи всі посилання в текстових повідомленнях, що надходять.

Крім того, нове рішення Kaspersky Mobile Security володіє можливістю віддаленої взаємодії з пристроєм для спрощення пошуку смартфона у разі втрати чи крадіжки. При авторизації на спеціальному веб-порталі «Лабораторії Касперського», користувачу стануть доступні всі команди функції «Анти-Злодій».

Інші новини

Найкраща ціна