+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Новий CorelCAD 2016 – потужний та доступний інструмент перенесення двомірних креслень у тривимірну реальність

У новий пакет CorelCAD 2016 включені настроювані інструменти для малювання двовимірних об'єктів, вбудована підтримка файлів .DWG, а також розширені можливості роботи з тривимірними моделями, що завдяки інтерактивному робочому простору дозволить користувачам пакета швидко і ефективно створювати найрізноманітніші САПР проекти будь-якої складності. А з новим додатком CorelCAD Mobile для популярної мобільної операційної системи Android унікальні потужність, продуктивність та зручність використання CorelCAD 2016 стануть доступними на всіх обчислювальних платформах — Windows, Mac та мобільних пристроях.

Заснований на унікальній САПР архітектурі ARES CAD новий пакет CorelCAD 2016 пропонує користувачам інтуїтивний інструментарій та розширені можливості, що дозволяють перенести комп'ютерний дизайн на новий рівень ефективності та якості:

  • Нове! Швидкий введення: реалізація інтерфейсу введення команд у проекті за допомогою курсору в області креслення. Команди доступні в точці знаходження курсора в даний момент у міру його руху.
  • Нове! Масштабування коментарів: зберігає важливий текст у зручному для читання форматі незалежно від зміни масштабу областей креслення або перегляду. Анотації та коментарі тепер можна прочитати завжди за будь-якої величини відповідних елементів проекту САПР.
  • Нове! Заголовковий дисплей: спливаюча панель з інструментами швидкого доступу дозволяє оперативно наближати та редагувати елементи.
  • Нове! Менеджер станів шару: різні стани редагованого шару можна зберігати, відновлювати та налаштовувати. Стан та налаштування надалі можна використовувати в інших проектах.
  • Новий! Відступи розмірних ліній: розмірні лінії можна встановлювати на постійних відстанях від довколишніх елементів, що гарантує точність креслень.
  • Нове! Багаторядкова панель BlockAttributes: зміна та налаштування різних типів атрибутів блоків за допомогою нової спливаючої панелі. Можна визначати ширину текстових рядків, вставляти поля атрибутів та редагувати виноски.
  • Нове! Вкладки у програмі для Windows: у версії CorelCAD 2016 для операційної системи Windows з'явилася підтримка вкладок, що дозволяє одночасно відкривати, редагувати, зберігати та перемикатися між кількома активними проектами.

Інші новини

Найкраща ціна