+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Новий американський список "самих піратських країн" очолили Китай, Росія та Україна

У Конгресі США оприлюднено документ, в якому робоча група з протидії міжнародному піратству, що складається з 70 депутатів, називає Україну однією з "піратських" країн світу. Крім України на чолі списку також фігурують Росія і Китай.

Більше того, конгресмени рекомендують уряду США звернути увагу на порушення авторських прав в Україні, Китаї, Росії, Швейцарії та Італії, оскільки через це американські автори та вся економіка загалом зазнає збитків.

"Недостатнє дотримання прав інтелектуальної власності в цих країнах завдає великої шкоди американським авторам і нашій економіці загалом", - йдеться у документі.

Зазначимо , які потрапили до цього списку, не інкримінується порушення законодавства. Вашингтон лише закликає країни, сайти чи ринки яких опинилися у цьому переліку, посилити боротьбу з піратством.

При цьому укладачі документу акцентують увагу на тому, що Україна, Росія, і Китай перебували в цьому списку та за результатами минулорічного дослідження. Швейцарія та Італія потрапили до нього вперше.

Одночасно в Канаді та Іспанії, які раніше займали місця Італії та Швейцарії, на думку конгресменів, ситуація з дотриманням авторських прав значно покращилася.

В американських списках злісних порушників законів про захист авторських прав, як і раніше, вважаються російська соціальна мережа "ВКонтакте" і файлообмінний сайт Rutracker. Торрент-портал згадується у списку нарівні з аналогічними ресурсами з Болгарії та з України - сайтами Zamunda та Demonoid.

Інші новини

Найкраща ціна