+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Новий Adobe Connect 8 для проведення веб-конференцій

Компанія Adobe Systems представила Adobe Connect 8 - нове значне оновлення корпоративного рішення для проведення веб-конференцій.

Створене на базі плеєра Adobe Flash Player, що практично повсюдно використовується. нове рішення забезпечує підприємствам та державним установам усього світу широкі можливості для доставки контенту різної складності на різні пристрої, залишаючись при цьому надійним та доступним засобом для онлайн-спілкування.

"За нашими спостереженнями, веб-конференції все частіше використовуються як базова технологія для повсякденної спільної роботи, - сказав Енді Нілссен (Andy Nilssen), старший консультант аналітичної компанії Wainhouse Research.- Крім того, ми бачимо, як підвищуються очікування підприємств щодо їх рішень для проведення веб-конференцій. не бажають обмежуватися лише проведенням повсякденних нарад та семінарів, а прагнуть використовувати нові технології дедалі ширше. Вони прагнуть дедалі ширше використовувати нові ключові функції, наприклад, інтеграцію з існуючою інфраструктурою підприємства, скажімо, із системами, встановленими в залах відеоконференцзв'язку, а також підключення до конференцій із найрізноманітніших мобільних пристроїв. При цьому вони прагнуть забезпечити своїм користувачам максимально насичену передачу даних".

Нові ключові функції Adobe Connect 8 включають:

  • спрощений інтерфейс - підвищує зручність та простоту використання;< /li>
  • нові, більш гнучкі можливості для спільної роботи, що дозволяють ще більш вільно обмінюватися інформацією у різному форматі;
  • покращена інтеграція з аудіо- та відеопідсистемою - забезпечує ще більш насичений досвід роботи при роботі з мультимедійним контентом.

Крім того, Adobe Connect 8 включає:

  • середовище розробки (SDK) - робить рішення ще більш гнучким у роботі;
  • нове опціональне клієнтське ПЗ для настільних комп'ютерів на базі Adobe AIR, що спрощує організацію інтернет-нарад;
  • підтримка численних мобільних пристроїв для підвищення продуктивності.


 

Інші новини

Найкраща ціна