+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нові можливості центру безпеки Microsoft Azure

Нові можливості центру безпеки Microsoft Azure

Анонсовано нові можливості центру безпеки Microsoft Azure

Оскільки все більше організацій впроваджують інновації швидше, переміщуючи свої підприємства у хмару, підвищення безпеки стає критично важливим для кожної галузі. Azure має вбудовані засоби управління безпекою для даних, додатків, обчислень, мереж, ідентифікації та захисту від загроз, що дозволяє настроювати захист та інтегрувати партнерські рішення.

Microsoft продовжує інвестувати в безпеку, і радий поділитися крутими оновленнями, які були анонсовані минулого тижня на Hannover Messe 2019. Серед них Розширений захист від загроз для сховища Azure, Інформаційна панель відповідності нормативним вимогам та Підтримка наборів віртуальних машин, що масштабуються (Virtual Machine Scale Sets) (VMSS).

Для Центру безпеки Azure тепер доступні такі функції, оголошені на Hannover Messe 2019:

  • Розширений захист від загроз для сховища Azure — Рівень захисту, який допомагає клієнтам виявляти потенційні загрози у своєму обліковому записі сховища та реагувати на них у міру їх виникнення — без необхідності бути експертом у сфері безпеки.
  • Інформаційна панель відповідності нормативним вимогам — Допомагає клієнтам Центру безпеки оптимізувати процес забезпечення відповідності, надаючи інформацію про їх стан відповідності для набору стандартів і правил, що підтримуються.
  • Підтримка масштабованих наборів віртуальних машин (Virtual Machine Scale Sets) (VMSS) — легко відстежуйте стан безпеки вашого VMSS з рекомендаціями щодо безпеки.
  • Виділений апаратний модуль захисту (HSM) (доступний у Великобританії, Канаді та Австралії) — Забезпечує зберігання криптографічних ключів в Azure і відповідає найсуворішим вимогам безпеки та відповідає вимогам клієнтів.
  • Підтримка шифрування дисків Azure для VMSS — Тепер шифрування дисків Azure можна увімкнути для VMSS Windows та Linux у загальнодоступних регіонах Azure — надає клієнтам можливість захищати та зберігати дані VMSS у стані спокою за допомогою стандартної технології шифрування.

На додаток, підтримка наборів віртуальних машин тепер доступна як частина Центру безпеки Azure.

Інші новини