+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нові технології з відкритим кодом та інструменти для розробників на Microsoft Build 2019

Нові технології з відкритим кодом та інструменти для розробників на Microsoft Build 2019

На головній події року Microsoft, конференції Build 2019, компанія продемонструвала нові інструменти та технології для розробників, які допоможуть їм створювати власні інтелектуальні рішення.

Головні новини: 

  • Microsoft відкрила код компіляторів і симуляторів мовою програмування Q#, призначеного для квантових комп'ютерів, щоб продовжити розвивати спільноту розробників на Q# і зробити квантові обчислення доступнішими.
  • Azure Kubernetes Service (AKS) — один з найбільш швидко зростаючих сервісів в Azure. Компанії, такі як, наприклад, ASOS, використовують його для керування хмарною інфраструктурою контейнеризованих програм. Нові функції Kubernetes включають:
    • Kubernetes Event-driven Autoscaling (KEDA) — створений у співпраці з Red Hat компонент з відкритим кодом, що підтримує розгортання безсерверних подієво-орієнтованих контейнерів на Kubernetes. Загальнодоступна версія KEDA пропонує нові можливості хостингу для Azure Functions. Тепер вони можуть бути розгорнуті як контейнер у кластерах Kubernetes. Це робить доступною модель програмування Azure Functions та контролер масштабування для будь-якого впровадження Kubernetes як у хмарі, так і в локальній серверній інфраструктурі з використанням платформи OpenShift.
    • Azure Policy для Azure Kubernetes Service допомагає централізовано та послідовно забезпечувати безпеку кластерів AKS. Azure Policy блокує будь-які порушення в режимі реального часу та виконує оцінку відповідності вимогам на всіх існуючих кластерів для прозорого управління безпекою у всій інфраструктурі.
  • Система корпоративної ідентифікації Azure Active Directory (Azure AD) тепер доступна в GitHub. Це дозволить замовникам GitHub Enterprise отримувати переваги системи управління ідентифікацією та забезпечення безпеки персональних даних Azure AD, а також синхронізувати облікові записи у всіх системах. Розробники тепер також можуть використовувати свої існуючі облікові записи GitHub для входу в Azure. Це дасть їм можливість, маючи лише обліковий запис GitHub, зручно перемикатися від роботи з репозиторієм до розгортання додатків.
  • Нова опція Hyperscale (Citus) в Azure Database для PostgreSQL тепер впроваджена в Azure SQL Database Hyperscale. Тепер розробники створюватимуть програми з можливістю масштабування та низьким значенням затримки, не турбуючись про обмеження продуктивності. Azure — єдина хмара, що дозволяє масштабувати як на пропрієтарних SQL базах даних, так і на рішеннях з відкритим кодом, таких як PostgreSQL.

Інші новини