+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нові ліміти ігор та програм дають батькам можливість встановлювати більш відповідні налаштування

Нові ліміти ігор та програм дають батькам можливість встановлювати більш відповідні налаштування

Багато батьків постійно думають про те, скільки часу їхня дитина проводить за комп'ютером, і я не виняток. Мені доводиться думати про це і на роботі, де я керую розробкою стратегії розвитку сімейних продуктів, і вдома, де я мати двох дітей. Я рада представити наше новітнє досягнення, яке допоможе сім'ям збалансувати використання технологій завдяки новим обмеженням у використанні ігор і додатків. Попередня версія цієї нової функції вже доступна у сімейних налаштуваннях у Windows 10, Xbox One та Android через Microsoft Launcher.

Можливо, ви вже знайомі з функцією «екранного часу», яка дозволяє батькам встановлювати обмеження на рівні пристрою. Наприклад, я можу дати своїм дітям одну годину екранного часу на комп'ютерах з Windows 10 та ще одну годину на консолі Xbox One. Крім того, батьки можуть встановити комбінований ліміт о 2:00, який діти можуть витратити, як захочуть — хоч на пристроях Windows 10, хоч на Xbox One.

У нових обмеженнях ігор та програм з'явилися два ключові елементи для налаштування часу використання пристрою:

  • Тепер можна встановлювати, скільки часу діти можуть проводити у певних додатках чи іграх. Замість того, щоб обмежувати час доступу до пристрою в цілому, тепер можна встановлювати ліміти на рівні програм або ігор, що дозволяє точніше визначати, як дитина проводитиме час з комп'ютером та іншими пристроями. Це буде особливо корисно тим батькам, яким складно зрозуміти, як розмежувати час на навчання та виконання домашнього завдання та час для ігор та розваг, коли діти використовують для цього ті самі пристрої.
  • Встановлені обмеження для ігор та програм будуть розповсюджуватися на Windows 10, Xbox One і навіть Android-пристрої з Microsoft Launcher. Ми хочемо дати сім'ям зручну можливість - налаштувати обмеження один раз і автоматично переносити їх на усі пристрої дитини. Це означає, що одна година Netflix на день – це одна година Netflix на день, і мої дочки більше не можуть обійти це обмеження, просто змінюючи пристрій, коли закінчується час.

Ми з'ясували, що сім'ї часто дотримуються різних режимів у будні та вихідні дні, наприклад, дозволяють дитині грати до 21:00 у суботу, але лише до обіду у будні. Для цього ми додали до обмежень ігор та додатків додаткову деталізацію, щоб можна було задавати різні обмеження у різні дні.

Наша мета – надати гнучкі інструменти для налаштування обмежень ігор та програм, що відповідають унікальним потребам кожної сім'ї. Батьки самі знають, що краще для їхніх дітей — жодна технологія не замінить цього, — але ми сподіваємося, що ці інструменти допоможуть знаходити відповідний баланс.

Щоб розпочати роботу з обмеженнями ігор та програм, а також багатьма іншими сімейними функціями, спочатку створіть сімейну групу і переконайтеся, що у кожної дитини або підлітка в сім'ї є власний обліковий запис Microsoft. Це необхідно, щоб отримати можливість керувати їх налаштуваннями безпеки. Нещодавно ми значно покращили процес створення облікових записів дітей, і вводити дані кредитної картки більше не потрібно.

Після створення сімейної групи ми рекомендуємо батькам розповісти дітям, як використовувати технології та які можливості вони дають, щоб навчатися та розвиватися, спілкуватися з сім'єю та друзями, грати та розважатися; але при цьому пояснити, що потрібні обмеження, які допомагають зосередитись на поставлених цілях.

Коли діти починають використовувати програму або гру, вони отримують повідомлення про те, скільки часу вони мають. Коли залишиться 15 хвилин до кінця, вони отримають нагадування про це і ще одне нагадування, коли залишиться п'ять хвилин. Після цього діти отримають можливість попросити додатковий час у батьків, які можуть надати його або відхилити прохання електронною поштою або, що зручніше, через повідомлення Microsoft Launcher на телефоні Android.

Ви вже можете скористатися попередньою версією цієї функції на всіх пристроях, прив'язаних до облікового запису дитини, пов'язаної з вашою сімейною групою Microsoft. Нові обмеження ігор та програм доповнюють великий набір сімейних функцій, які ми розробляли протягом останніх кількох років, щоб допомогти сім'ям прищеплювати дітям здорові цифрові звички. До цього набору також входять фільтри контенту, обмеження часу доступу до пристрою, обмеження на витрати, визначення місця розташування дитини, параметри конфіденційності Xbox, налаштування безпеки в Інтернеті та щотижневі звіти про діяльність, які можуть надсилатися і дитині, і батькам, надаючи чудову можливість налагодити діалог. .

Подробиці можна дізнатися в англомовному блозі Xbox Wire. Сподіваємося, що ви спробуєте скористатися цією новою функцією і повідомите нам, що ви думаєте про неї, щоб ми могли продовжувати створювати та розвивати інструменти, що відповідають насущним сімейним потребам. (Перейдіть на будь-яку із сімейних веб-сторінок і натисніть «Зворотній зв'язок»/Feedback у правому нижньому кутку).

Інші новини