+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нові версії продуктів ESET NOD32 сертифіковані на сумісність із Microsoft Windows Server 2008

Компанія ESET – міжнародний розробник антивірусного ПЗ та рішень у галузі комп'ютерної безпеки – повідомляє про те, що нові антивірусні рішення ESET NOD32 успішно пройшли сертифікацію на сумісність із платформою Microsoft Windows Server 2008.

Операційна система Microsoft Windows Server 2008, побудована на ядрі Microsoft Windows Vista NT 6.0, дозволяє підвищити гнучкість серверної інфраструктури, заощадити час та скоротити витрати. Нові потужні засоби керування забезпечують повний контроль над серверами. При цьому Windows Server 2008 є найбільш захищеним з усіх продуктів сімейства Windows Server. Система безпеки Windows Server 2008 включає підсистему захисту доступу до мережі, служби управління правами та ряд інших підсистем, що забезпечують максимальний рівень захисту мережі та даних. Однак поряд із захистом від мережевих загроз, сервера під керуванням Windows Server 2008 повинні мати надійний захист від вірусів та інших видів шкідливого ПЗ. Усвідомлюючи потенціал системи Windows Server 2008, компанія ESET провела сертифікацію рішення NOD32 на сумісність із цією платформою.

Антивірус ESET NOD32 та багатофункціональне рішення ESET Smart Security побудовані на базі значно вдосконаленої технології проактивного детектування ThreatSense™, що дозволяє гарантувати користувачам найвищий рівень захисту від усіх видів шкідливого ПЗ. Ефективність цієї технології багаторазово підтверджується результатами незалежних випробувань, які проводять тестові лабораторії AV-Comparatives, Virus Bulletin і West Coast Labs. Рішення ESET Smart Security поєднує в собі систему антивірусного захисту, персональний міжмережевий екран і спам-фільтр, що навчається. До складу обох продуктів включено модуль віддаленого адміністрування Remote Administrator 2.0, завдяки чому корпоративні користувачі можуть віддалено розгортати систему на серверах та робочих станціях.

Інші новини

Найкраща ціна