+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нові рішення Symantec для захисту від загроз інформаційної безпеки

Перший новий продукт Symantec, доступний з червня цього року, - це Symantec Managed Security Services - Advanced Threat Protection (MSS-ATP). Даний сервіс значно підвищує швидкість виявлення, пріоритезації інцидентів безпеки та реагування на них завдяки інтеграції своїх інструментів захисту кінцевих точок із системами мережевої безпеки від сторонніх вендорів. Symantec MSS-ATP підтримує різні програмні продукти партнерів, включаючи Check Point Software Technologies, Palo Alto Networks та Sourcefire (тепер входить до складу Cisco).

Друге нове рішення від Symantec називається < strong>Advanced Threat Protection Solution, яка поки що перебуває на етапі бета-тестування і буде випущена в стабільній версії протягом наступних 12 місяців. Продукт реалізує повноцінну інтеграцію системи захисту від загроз у межах кінцевих точок, електронної пошти та мережевих шлюзів у корпоративній мережі з функціями виявлення загроз та реагування на них на кожній точці мережі.

Advanced Threat Protection підтримується двома потужними технологіями. Перша - це власний сервіс Symantec для динамічного аналізу шкідливого ПЗ, що є хмарною "пісочницею", де використовується поведінковий аналіз активного контенту для швидкого виявлення загроз. Друга технологія називається Synapse і підтримує гнучку комунікацію між кінцевими точками, електронною поштою та мережевим шлюзом. Технологія Synapse також взаємодіє з глобальною мережею Symantec Global Intelligence Network, яка безперервно збирає дані від клієнтів та сенсорів Symantec для швидкого виявлення атак та ефективної розробки проактивних методів захисту від них.

Протягом наступних 6 місяців корпорація Symantec планує запустити ще два продукти: сервіс Incident Response, що надає замовнику миттєвий доступ до критично важливих можливостей, бази знань та навичок для реагування на інциденти; служба Intelligence, що забезпечує повну видимість загроз та аналітику.

Інші новини